امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 15:51:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24523

تاریخ انتشار : 15/05/1394 - 17:43

گزارشی از حضور وزیر بهداشت در بابلسر

مخالفت وزیر بهداشت با پیشنهاد نجف‌نژاد/دیدار وزیر با همراهان بيماران بیمارستان شهید رجایی

وزير بهداشت در بازديد از بیمارستان شهید رجایی بابلسر، ضمن مخالفت با درخواست مقداد نجف‌نژاد مبنی بر ايجاد بيمارستان توريستی، تاكيد كرد: نيازهای درمانی مردم منطقه در اولويت است.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ، مشهدسر، حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت که از شب گذشته وارد مازندران شده است، صبح امروز با استقبال مسئولان استانی و شهرستانی وارد بابلسر شد.

وی صبح امروز با همراهی مقداد نجف‌نژاد نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس از مرکز پرتودرمانی شهید رجایی بابلسر بازدید و پیگیر مطالبات پزشکی درمانی منطقه شد.

هاشمی در بازدید از مركز پرتو درمانی شهيد رجايی بابلسر به‌عنوان اولين مركز پرتو درمانی مازندران، از سه دستگاه شتاب‌دهنده پرتو درمانی بازديد كرد.

وی هنگام بازديد از دستگاه سوم با قابليت پرتو درمانی موضعی بر لزوم بهره‌گيری از تجهيزات مدرن جهت پاسخگويی به نياز مردم منطقه تاكيد كرد.

وزير بهداشت همچنين با حضور در ايستگاه پرستاری اين مركز با پرسنل این مركز گفت‌وگو كرد.

هاشمی همچنين باحضور در جمع همراهان بيمارانی كه از سراسر استان به اين مركز مراجعه می‌كنند، نيازهای درمانی آنان را جويا شد و دستور رسيدگی داد.

وی با حضور در همراه‌سرای بيماران، از سوييت‌هايی كه جهت اقامت همراهان بيماران احداث شده است بازدید کرد و خواهان توسعه همراه‌سراها در چنين مراكزی برای رفاه خانواده‌های بيماران شد.

همچنين وزير بهداشت در اين بازديد، ضمن مخالفت با درخواست مقداد نجف‌نژاد مبنی بر ايجاد بيمارستان توريستی، تاكيد كرد: نيازهای درمانی مردم منطقه در اولويت است و تا زمانی‌كه نيازهای مردم منطقه را پاسخ نداده‌ايم نمی‌توانيم به دنبال ارايه خدمات به مسافرين خارجی باشيم.

وی افزود: سلامت مردم برايش اولويت دارد و نمی‌توان بدون كار كارشناسی پروژه‌ای را اغاز كرد كه در اولويت نيازهای منطقه نيست و به جای آن بايد مراكز موجود را با مدرن‌ترين ابزارهای پزشكی تجهيز و به مردم خدمت شايسته ارائه كرد.

 
 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : مخالفت وزیر بهداشت با پیشنهاد نجف‌نژاد/دیدار وزیر با همراهان بيماران بیمارستان شهید رجایی

مخالفت وزیر بهداشت با پیشنهاد نجف‌نژاد/دیدار وزیر با همراهان بيماران بیمارستان شهید رجایی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS