امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 00:20:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24483

تاریخ انتشار : 15/05/1394 - 07:58

بنرهای پرطمطراق برای سفر روحانی

اگر این روزها در سطح شهرستان بهارستان قدم بزنید همه‌جا را پر از بنرهای می‌بینید که برای خوش‌آمدگویی رئیس جمهور نصب شده است.

جویباران ـصراط:اگر این روزها در سطح شهرستان بهارستان قدم بزنید همه‌جا را پر از بنرهای می‌بینید که برای خوش‌آمدگویی رئیس جمهور نصب شده است.

در این بنرهای عبارات نامتعارفی مانند آب زنید راه را هین که نگار می‌رسد، خبر آمد خبری در راه است و ... در زیر عکس جناب روحانی برای خوش‌آمدگویی به وی درج شده است، عبارتی که عموماً برای آمدن یک رئیس جمهور به شهرستانی به کار نمی‌رود.

همین چند ماه پیش بود که فرماندار بهارستان در شورای اداری این شهرستان از فرهنگ بنر زدن و تبلیغات بنری مسئولین بهارستان انتقاد کرد و خواست مسئولین به جای بنر زدن راه دیگری را برای تبلیغات اقدامات خود پیدا کنند و در صورت انجام پروژه‌ای یا انتصابی شهر را پر از بنر نکنند.

در اردیبهشت ماه هم وقتی سرپرست وقت شهرداری گلستان بعد از انتخاب خود به آن سمت، شهر گلستان را مملو از بنرهای خویش کرد فرماندار بهارستان نسبت به اقدام وی واکنش نشان داد و از وی انتقاد کرد.

این قبیل اقدامات و سخنان از جانب فرماندار بهارستان قابل تقدیر بود و همه را امیدوار کرد تا با ادامه این روند فرهنگ زدن بنرهای بزرگ و طویل برای هر مناسبت و انتصاب کوچکی که جز زشتی سطح شهر چیز دیگری به همراه نداشت، از شهرستان بهارستان رخ برچیند.

ولی متأسفانه حال دیده می‌شود برای حضور رئیس جمهور در شهرستان بهارستان دوباره فرهنگ زدن بنرهای بزرگ و پرطمطراق به شهرستان بهارستان آن هم از جانب فرمانداری بازگشته است و شهر را به اصلاح زیر بنر دفن کرده است.

سئوال این است که فرمانداری که مخالف بنر زدن در شهر است چرا خود شهر را پر از بنرهای رئیس جمهور کرده است؟ نصب بنر با آن عبارات و اشعار چه معنای می‌تواند داشته باشد؟ چه تفاوتی می‌کرد اگر در بنرها به جای اشعار درج شده از یک متن ساده خوش‌آمد گویی استفاده می‌شد؟ مبادا آن اشعار برای این است که توجه بیشتری از جانب رئیس جمهور جلب شود؟ مگر متن بنرها در تصمیمات و عنایات رئیس جمهور تأثیرگذار است؟ و ...

شاید لازم به یادآوری باشد که مقام معظم رهبری در هر سفری که به استان‌ها و شهرستان‌های کشور انجام می‌دهد از مسئولین آن شهرستان درخواست دارد که از زدن بنر خوشامدگویی برای وی در سطح شهر خودداری کنند تا پول بیت‌المال صرف هزینه این نوع کارهای بی‌دلیل نشود.

منبع: فارس
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : بنرهای پرطمطراق برای سفر روحانی

 بنرهای پرطمطراق برای سفر روحانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS