امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 01:59:19
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24472

تاریخ انتشار : 15/05/1394 - 07:48

حال خراب این روزهای رئیس جمهور سابق

احمدی نژاد چه کسانی را سپاهیان شمشیر به دست و نیزده‌دار در مقابل خود می بیند؟!

سیر بازداشت چهره های نزدیک به وی طی دو سال اخیر و رونمایی از پرونده های مساله دار در دولت های تحت مدیریت احمدی نژاد، این سوال را به وجود می آورد که رییس جمهور سابق چه فرد، ارگان یا سازمانی را فرمانده سپاه نیزه داران و شمشیر داران مقابل خود می داند؟!

جویباران ـصراط:- بی شک محمود احمدی نژاد را باید یکی از جنجالی‌ترین چهره‌های سپهر سیاست ایران نامید. فردی که در طول دوران هشت ساله‌اش بارها و بارها با ادبیات خاص‌ و منحصر به فردش واکنش رسانه ها را به بر می انگیخت، حالا و پس از روزهای جلوس بر «پاستور» نیز بیکار ننشسته و یک روز با سکوتش و فردا روز با یک نظر جنجالی دیگر، فضای رسانه ای را ملتهب می کند.

«شمشیردار با شمشیر می زند، نیزه دار با نیزه اما پیروزی انتظار ما را می کشد»؛ اشتباه نکنید! این جمله به نقل از یکی از فرماندهان جنگی در صدر اسلام نیست، بلکه این را محمود احمدی نژاد بر زبان آورده!


به گزارش گروه سیاسی صراط، فردی که پس از دوران ریاست جمهوری از پاستور به ولنجک کوچ کرده و حالا گهگداری اخبار جلساتش به بیرون درز می کند، با بیان اینکه دعوا و فحاشی کار عقب افتاده هاست، مدعی می شود: "هجمه ما فقط علیه آمریکاست!"

هرچند ادبیات خاص احمدی نژاد چندان هم غیرمنتظره و غیرمتعارف به نظر نمی رسد اما سیر بازداشت چهره های نزدیک به وی طی دو سال اخیر و رونمایی از پرونده های مساله دار در دولت های تحت مدیریت احمدی نژاد، این سوال را به وجود می آورد که رییس جمهور سابق چه فرد، ارگان یا سازمانی را فرمانده سپاه نیزه داران و شمشیر داران مقابل خود می داند؟!

آیا او از انتقادات دولتمردان فعلی دلخور است یا از بازداشت معاونانش آزرده خاطر؟! اما هرچه که باشد، کمتر کسی است که چنین ادبیاتی را تایید کند.
آیا «فصل الخطاب» خواندن قانون باید در حد شعار باقی بماند؟! یا اینکه اجرای قانون برای دیگران خوب است و برای ما بد؟!

باید حال امروز محمود احمدی نژاد را درک کرد. او پس از هشت سال حالا در اتاق «ولنجکی»اش نشسته و به تبیین «اندیشه های انقلاب اسلامی و امام راحل می اندیشد» و قصد «دعوا و فحاشی» با هیچ احدی هم را ندارد!

سفرهای استانی‌اش را هم در راستای ترویج اهداف انقلاب اسلامی است و لاغیر؛ اما تمام اینها نیز توجیه مناسبی برای شمشیردار و نیزدار خواندن منتقدان نیست!

مگر همین احمدی نژاد نبود که به اذعان برخی کارشناسان سیاسی در جریان انتخابات سال‌های 84 و 88 به شیوه ای رفتار کرد که گویا از سال57 تا سال84 هیچ اثری از انقلاب اسلامی و کار جهادی و تقوای دولتی و کار اقتصادی و فعالیت عمرانی، زیرساخت فرهنگی و رفتار ضدصهیونیستی... در جمهوری اسلامی نبود؟! مگر همین احمدی نژاد نبود که هیچ وقت لیست مفسدان اقتصادی را از جیبش خارج نکرد و آن را با خود از پاستور به ولنجک برد؟! و هزاران اما و اگر دیگر که در این مقال نمی گنجد و از حوصله مخاطب خارج است؛

احمدی نژاد باید به درک صحیحی از این موضوع برسد که همه در برابر قانون یکسان‌اند؛ سابقه عدالت در جمهوری اسلامی نشان داده که حتی «قائم مقام رهبری» بودن نیز برای او مصونیت بوجود نمی آورد چه رسد به چهره های نزدیک به رییس جمهور سابق!

پس بار دیگر تاکید می گردد که قانون و دستگاه مجری آن باید فصل‌الخطاب تمامی دستگاه ها، ارگان‌ها، اشخاص و چهره های سیاسی فعلی و سابق کشور قرار گیرد و هرگونه تخطی از آن و طعنه و کنایه زدن به دستگاه قضا، برخورد قاطع و بر اساس ضابطه را می طلبد.
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : احمدی نژاد چه کسانی را سپاهیان شمشیر به دست و نیزده‌دار در مقابل خود می بیند؟!

 احمدی نژاد چه کسانی را سپاهیان شمشیر به دست و نیزده‌دار در مقابل خود می بیند؟!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS