امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 03:45:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24412

تاریخ انتشار : 14/05/1394 - 18:07

روی آنتن صبحگاهی صدا و سیما

حرف حساب شهردار نکا در برنامه زنده تلویزیونی چه بود؟

در برنامه صبحگاهی حرف حساب شبکه یک سیما، شهردار نکا به‌عنوان مهمان تلفنی برنامه به سوال مجری درباره آخرین وضعیت کشتارگاه شرق مازندران در نکا پاسخ داد.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

ز نکا آنلاین، صبح سه‌شنبه 13 مردادماه، برنامه حرف‌ حساب شبکه اول سیما در ارتباط تلفنی با سیدعیسی میری قلعه‌سری درباره کشتارگاه نیمه‌کاره صنعتی شرق مازندران در نکا، آخرین وضعیت را جویا شد.

این برنامه که براساس سوژه‌ها و تصاویر ارسالی مخاطبان خود به سراغ مسئولان در سراسر کشور می‌رود و با پیگیری آن سوژه به چگونگی آن می‌پردازد، این‌بار براساس تصاویر ارسالی شهروندی درمورد کشتارگاه نیمه‌کاره شرق مازندران، این موضوع را از شهردار نکا پیگیر شد.

سیدعیسی میری قلعه‌سری در این تماس تلفنی با اشاره به اینکه در سال 89 و 90 دو پروژه کشتارگاه صنعتی و کمپوست زباله برای منطقه شرق مازندران تعریف شد، بیان کرد: قرار بر این بود که کمپوست در بهشهر و کشتارگاه صنعتی در نکا با مشارکت 5 شهر شرق استان اجرایی و ساخته شود.

وی افزود: در این راستا شهرستان نکا به تعهدات خود در بحث کمپوست به‌طور کامل عمل کرد اما متاسفانه سایر شهرها به تعهدات خود در قبال کشتارگاه عمل نکردند و چون تعهدات آن‌ها انجام نشد، ما نیز به تنهایی توان اجرای آن را نداشتیم.

شهردار نکا با بیان راکد ماندن این پروژه باوجود هزینه 350 میلیون تومانی نکا در کشتارگاه، خاطرنشان کرد: اواخر سال 93 در کارگروهی بدون حضور شهرداری و شورای شهر نکا، نسبت به ابطال پرونده کشتارگاه اقدام و آن را به یک شرکت خصوصی واگذار کردند.

وی با تاکید بر اینکه این اقدام مورد اعتراض شهرداری و شورای شهر نکا قرار گرفت، تصریح کرد: در اعتراض خود بیان کردیم که اگر شرکا به ادامه مشارکت بپردازند، همان پروژه کشتارگاه صنعتی بزرگ منطقه شرق مازندران را براساس توافق قبلی ادامه دهیم.

میری اضافه کرد: در غیر این‌ صورت آمادگی خود در احداث یک کشتارگاه کوچک در مقیاس شهرستان نکا اعلام کردیم که لازمه آن برگرداندن مجوز کشتارگاه چه در ابعاد بزرگ و چه کوچک به شهر نکا توسط مسئولان ابطال‌کننده آن بود.

وی در پاسخ به سوال مجری درباره زمان مشخص شدن تکلیف این پروژه و اجرایی شدن آن، ادامه داد: با توجه به اینکه درخواست شهرداری و شورای شهر نکا به استانداری و اداره‌کل دامپزشکی مازندران ارائه شده است، زمان اعلام برآورد زمانی و ادامه کار بستگی به پاسخ آنها به این درخواست دارد.

/3004

دیدگاه شما در مورد : حرف حساب شهردار نکا در برنامه زنده تلویزیونی چه بود؟

حرف حساب شهردار نکا در برنامه زنده تلویزیونی چه بود؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS