امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 00:19:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24410

تاریخ انتشار : 14/05/1394 - 18:05

اعتراض به کودک‌سوزی رژیم صهیونیستی

بلغاری‌ها تیم فوتبال اسرائیل را از زمین بیرون کردند

در جریان مسابقه فوتبال میان تیم رژیم صهیونیستی و بلغارستان، یک خطای ساده از سوی بازیکن اسرائيلی کافی بود تا ده‌ها تماشاگر به داخل زمین ریخته، با شعارهای ضد اسرائیلی تمام بازیکنان این رژیم را از زمین فراری دهند.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار بلاغ،

تیم اسرائیلی مشغول بازی با تیم بلغارستان بود که به دلیل اعتراض بازیکن اسرائیلی به خطا بر روی خود، تماشاگران حاضر در ورزشگاه به زمین آمده و با شعارهای ضداسرائیلی به بازیکنان اسرائیلی حمله کردند.

طبق تصاویر منتشر شده در این حملات بازیکنان فوتبال بلغارستان نیز به کمک تماشاچیان آمده و صهیونیست‌ها را از زمین بیرون می‌کنند.
این دومین بار است که تیم اسرائیلی با خشم تماشاچیان و فوتبالیست‌ها مواجه و مجبور می‌شوند بازی را نیمه‌کاره رها کرده و جان خود را نجات دهند.

جنایات رژیم صهیونیستی باعث ایجاد یک نفرت و انزجار جهانی از این رژیم کودک‌کش شده است. در تازه‌ترین این جنایات، یک صهیونیست با حمله به خانه یک خانواده  فلسطینی کودک 18 ماهه فلسطینی را زنده زنده در آتش سوزاند و خانواده‌اش را راهی بیمارستان کرد. این حادثه برای رژیم صهیونیستی بسیار گران تمام شد.

تحریم رژیم صهیونیستی

خبر دیگر اینکه فعالان جنبش تحریم اسرائیل در آمریکا اعلام کردند درصددند اقدامی را در راستای همکاری با انجمن‌های دانشجویی 293 دانشگاه در آمریکا به اجرا بگذارند و برای تحریم اسرائیل و توقف سرمایه‌گذاری در آن تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تحریم شرکت‌های آمریکایی در ارتباط با اسرائیل هم از جمله اقدامات این فعالان عنوان شده است.
مردم سرتاسر دنیا پس از مشاهده بی‌تفاوتی سازمان‌های حقوق‌بشری و دولت‌های مدعی حقوق‌بشر نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی، خود دست به کار شده، اقدام به تحریم این رژیم می‌کنند.

منابع فلسطینی اما از تداوم درگیری‌ها در قدس اشغالی بین جوانان فلسطینی و نظامیان رژیم اشغالگر و زخمی شدن چندین فلسطینی در این درگیری‌ها خبر دادند.این درگیری روز گذشته در منطقه ابودیس صورت گرفت و چند فلسطینی بر اثر استفاده نظامیان صهیونیست از گاز اشک‌آور و گلوله پلاستیکی مصدوم شدند.

از سوی دیگر یک شهرک‌نشین صهیونیست در ادامه تجاوزات علیه شهروندان فلسطینی یک نفر را در «قلقیلیه» با خودرو زیر گرفت و زخمی کرد.

خودکشی نظامی صهیونیست

یک پایگاه صهیونیستی اعلام کرد که جسد یک نظامی تیپ «گولانی» که در جنگ غزه شرکت کرده بود در سالگرد جنگ غزه و در حالی که خودکشی کرده بود، در جنوب اراضی اشغالی پیدا شد!

به گزارش خبرگزاری قدس، بر اساس گزارش‌های رسمی رژیم صهیونیستی سالیانه بیش از 500 نفر اقدام به خودکشی می‌کنند که بیشتر آنان نظامیانی هستند که در جنگ‌ها شرکت کرده‌اند.

/3004

دیدگاه شما در مورد : بلغاری‌ها تیم فوتبال اسرائیل را از زمین بیرون کردند

بلغاری‌ها تیم فوتبال اسرائیل را از زمین بیرون کردند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS