امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 03:00:43
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24367

تاریخ انتشار : 14/05/1394 - 07:29

در خواست جمعی از دانشجویان از سرلشگر فیروز‌آبادی:

توان موشکی ایران را در رزمایشی در معرض دید جهانیان قرار دهید

پس از نامه اساتید و طلاب حوزه های علمیه این بار بسیج‌ دانشجویی هشت دانشگاه بزرگ تهران و دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین (علیه السلام) در نامه‌ای خطاب به سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خواستار ارائه بخشی از توان موشکی جمهوری اسلامی ایران در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان شدند.

جویباران ـ

به گزارش پايگاه 598،پس از نامه اساتید و طلاب حوزه های علمیه این بار بسیج‌ دانشجویی هشت دانشگاه بزرگ تهران و دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین (علیه السلام) در نامه‌ای خطاب به سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خواستار ارائه بخشی از توان موشکی جمهوری اسلامی ایران در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان شدند.

در این نامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدو الله و عدوکم

به: رئیس محترم ستاد کل نیروهای مسلح سرلشگر فیروزآبادی

از: دانشجویان جوان بسیجی

سلام علیکم

تاریخ انقلاب اسلامی ایران آمیخته به فداکاری‌های بسیار مردان و زنان دلیری است که با ایثار سرمایه‌های مادی و معنوی فراوان خود، نهال نظام جمهوری اسلامی را آبیاری کردند و به هیچ وجه نگذاشتند طوفان‌های سهمگین حوادث، آن را از جای خود تکان دهد و حال پس از گذشت سال‌ها از طلیعه‌ آن معجزه‌ بزرگ الهی، ملت ایران میوه‌های آن نهال را به چشم خود مشاهده می‌کند و از شیرینی ظفرهای به دست آمده پس از دوران تاریک حاکمیت طاغوت فریاد تکبیر سر می‌دهد.میوه‌هایی که برای پرورش آن، چه بسیار بزرگواران و والامقامانی همه‌ی داشته‌های خود را نثار کرده‌اند که یکی از ارزشمندترین آن ثمرات، حرکت بالنده‌ی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به سوی  قلل رفیع اقتدار و غیرت است.

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در همه‌ این سال‌ها الگوی پشتکار، نظم، تعهد، ایثار و جهاد بوده‌اند و همین ویژگی موجب شده است تا همیشه خاری در چشم دشمنان اسلام باشند و هرگونه خیال‌پردازی برای تعدی به مرزهای این کشور را از ذهن آن‌ها پاک کنند.

و اکنون در این مقطع زمانی حساس دشمنان قسم خورده‌ ملت ایران، رجزخوانی‌های پوچ و بی‌ثمر خود را آغاز کرده‌اند وسخن از نابود کردن ارتش جمهوری اسلامی ایران و بازرسی از مراکز نظامی کشورمان می‌زنند و با تصویب قطعنامه‌ای به خیال خام خود، راه را برای رشد و بالندگی توان دفاعی کشور تنگ کرده‌اند.

ما فرزندانِ همیشه‌بیدارِ این انقلاب و دانشجویان پیروخط ولایت اعلام می‌کنیم، که حاضریم تمام توان و استعداد خویش را برای حفظ و ارتقاء توانمندی‌های نظامی کشور به کار بندیم. همچنین از فرماندهان غیرتمند نیروهای مسلح می‌خواهیم جهت نمایش اقتدار دفاعی ایران اسلامی و برای نشان دادن آن‌که نه این قطعنامه و نه صدها قطعنامه‌ دیگر، سدی در برابر اقتدار نظامی میهن اسلامی‌مان نخواهد بود، بخشی از توان موشکی خویش را در قالب یک اقدام رزمایشی به جهانیان نمایانده، تا بار دیگر جلوه‌های پرشکوه عظمت اسلام در سطح عالم فزونی یافته و آزادگان جهان عزتمند و مستکبرین خوار و زبون گردند.

و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

رونوشت به:

فرمانده‌ محترم ارتش جمهوری اسلامی امیر صالحی

فرمانده‌ محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرلشکر جعفری

وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سردار دهقان

 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : توان موشکی ایران را در رزمایشی در معرض دید جهانیان قرار دهید

 توان موشکی ایران را در رزمایشی در معرض دید جهانیان قرار دهید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS