امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 18:59:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24213

تاریخ انتشار : 12/05/1394 - 07:37

واکنش سایت منتسب به مشاور رئیس جمهور به گزارش کوهرنگ

سایت انسجام ملی منتسب به مشاور رئیس جمهور که در اقدامی عجیب و تفرقه انگیزانه نام قوم لر را در میان اقوام ایرانی از قلم انداخته بود دیروز قوم لر را در میان اقوام ایرانی ثبت کرد.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا،پایگاه خبری تحلیلی کوهرنگ خبر، سایت انسجام ملی منتسب به مشاور رئیس جمهور در واکنش به خبر 7 مرداد ماه کوهرنگ خبر مبنی بر حذف نام قوم لر و بختیاری از اقوام ایرانی در سایت خود واکنش نشان داد و این قوم را به سایر اقوام ایرانی اضافه کرد.

حال این سوال پیش می آید که چرا ثبت قوم لر دیر هنگام در سایت انسجام ملی انجام شده است ؟

آقای یونسی  باید در این باره شفاف سازی کند که چرا ثبت قوم لر که از بزرگترین قومیت های جهان و کشور است با تاخیر مورد توجه آقای مشاور همیشه حاشیه ساز رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های قومی و مذهبی قرار گرفت است که دیروز نام این قوم را در سایت خود درج کردند ؟

آیا جناب علی یونسی با هدف خاصی این قوم را از قومیت های ایرانی جدا کرده است یا جناب مشاور رئیس جمهور از بیماری آلزایمر و فراموشی رنج می برند ؟

علی یونسی که سابقه اظهار نظرات جنجالی زیادی را در کارنامه خود دارد و به دادگاه ویژه روحانیت هم احضار شده است، نیز بارها با اظهارات خود از جمله گفته بود که در حال حاضر عراق نه فقط حوزه تمدنی نفوذ ماست، بلکه هویت، فرهنگ، مرکز و پایتخت ماست و این مسئله هم برای امروز و هم برای گذشته است با این اقدام خود بازم حاشیه ها را به سمت خود کشاند.

وی که دوست دارد همیشه در کانون خبرها و توجهات باشد و همواره به خاطر اظهارات غیر واقعانه و توهین کننده باعث اخلال در نظم جامعه قرار گرفته است.

این اظهارات و اقدامات حاشیه ای مشاور رئیس جمهور باعث شده است که رسانه‌های غربی و دشمنان مخالف جمهوری اسلامی ایران در راستای پروژه‌های ایران‌ هراسی سخنان او را برجسته کرده و قومیت های ایرانی را بر علیه هم بکشانند تا نسبت به این گفته‌ها واکنش نشان دهند.


سایت انسجام ملی قبل از خبر کوهرنگ خبر در مورد خبر حذف قوم لر از اقوام ایرانی

دیدگاه شما در مورد : واکنش سایت منتسب به مشاور رئیس جمهور به گزارش کوهرنگ

 واکنش سایت منتسب به مشاور رئیس جمهور به گزارش کوهرنگ

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS