امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 01:10:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 24212

تاریخ انتشار : 12/05/1394 - 07:36

بیش از 40 روز از حکم نهایی گذشت؛

واکنش یک نماینده مجلس به آزادی مهدی هاشمی و سفر وی به چالوس/

نماینده چهار شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس در واکنش به آزاد شدن مهدی هاشمی از زندان گفت: اگر فردی که از دیدگاه قوه قضایی مجرم شناخته شده است حکم قضایی اش اجرا نشود قوه قضاییه باید پاسخ گو باشد.

جویباران ـ

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا،حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری  صبح امروز در گفت و گو با صبح زاگرس،اظهار کرد: مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت را می خواهند واین که بین قشرهای مختلف جامعه فرقی نباشد و اگرفردی که از دیدگاه قوه قضایی مجرم شناخته شده است حکم قضایی اش اجرا نشود قوه قضاییه روز قیامت باید پاسخ گو باشد.

 

وی افزود: البته قوه قضائیه به دنبال اجرای عدالت در کشور است و شایعات در این مورد زیاد می باشد و انتظار حکم سنگین تری برای این آقا زاده می رفت، و حکم کنونی این مجرم باید اجرا شود.

 

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت:لازم به ذکر است که قوانینی خود قوه قضائیه دارد از جمله این که مجرم در حین اجرای حکم به خانواده سرکشی کند و آن آقا زاده هم می تواند استفاده بکند، و به طور دقیق هم معلوم نیست که ایشان از زندان آزاد شده باشده و شایعات زیادی مطرح می شود چون اخیرا خود آقای هاشمی در زندان ایشان را ملاقات کرده اند.

 

وی در پایان گفت:ما به دنبال اجرای عدالت در مورد همه آحاد ملت هستیم و این توقع هم از قوه قضائیه می رود و گمان نمی کنم قوه قضائیه زیربار عامل نفوذ ها و لابی گری ها برود.

 

 بیش از 25 ماه از برگزاری اولین دادگاه مهدی هاشمی در تهران می گذرد اما همچنان سرنوشت زندان رفتن مهدی هاشی نامعلوم است.

 

با گذشت بیش از 40 روز از انتشار حکم نهایی مهدی هاشمی اما همچنان این حکم اجرا نشده است؛ هرچند وکیل مهدی هاشمی دلایل خود را برای عدم اجرای این حکم اعلام کرده است اما زمان کشی مسیری است که مهدی هاشمی برای به تعویق انداختن اجرای حکم خود انجام می‌دهد.

 

طبق مشاهدات خبرنگار ما، مهدی هاشمی به همراه خانواده خود از چند روز گذشته به شهر چالوس سفر کرده و در آن اقامت داشته است.

 

در حالی که ادعا می شد با اتمام ماه مبارک رمضان مهدی هاشمی برای اجرای حکم خود به زندان می‌رود، در حال حاضر ماه رمضان هم به اتمام رسیده و 1031 روز از شروع محاکمه مهدی هاشمه گذشته است اما همچنان انتظارها برای اجرای حکم وی وجود داشته و امید است دستگاه قضایی هرچه سریعتر این حکم را اجرا کند.

 

هیچ دلیل قانونی برای سرپیچی از این حکم وجود نداشته و این متهم باید مانند سایر متهمان اقتصادی در کشور به سزای اعمال خود رسیده و نتیجه سالهایی که مال مردم را به جیب خود فرو می برد، ببیند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : واکنش یک نماینده مجلس به آزادی مهدی هاشمی و سفر وی به چالوس/

واکنش یک نماینده مجلس به آزادی مهدی هاشمی و سفر وی به چالوس/

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS