امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:02:56
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 24194

تاریخ انتشار : 11/05/1394 - 21:47

در جلسه ستاد احیاء جویبار مطرح شد:

استفاده از ظرفیت های محلی برای اطلاع رسانی استقبال از شهدای غواص

چهارمین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و استقبال از شهدای غواص برگزار شد.

استفاده از ظرفیت های محلی برای اطلاع رسانی استقبال از شهدای غواص

به گزارش خبرنگار جویباران، چهارمین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر جویبار با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و استقبال از شهدای غواص عملیات کربلای چهار، روز گذشته در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه جویبار با اشاره به اقدامات لازم برای برگزاری مراسم استقبال از کاروان شهدای غواص لشگر 25 کربلا، اظهار داشت: این کاروان ساعت 18 روز شنبه هفدهم مرداد ماه و بعد از گذشتن از شهرهای بابلسر، بهنمیر و سیمرغ وارد جویبار خواهد شد.

وی افزود: برای استقبال باشکوه از این شهیدان میتوان از ظرفیت پایگاه‌های مقاومت و استفاده از تمام ظرفیت های محلی برای اطلاع رسانی و دعوت از خانواده‌های شهدا استفاده کرد.

در ادامه جلسه امام جمعه شهرستان جویبار نیز با اشاره به حضور 30 شهید غواص در استان مازندران، اظهار داشت: حضور این شهدا برای استان و شهرمان غنیمتی هستند چرا که اینها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به ما درس ایستادگی و مقاومت دادند.

وی افزود: به فضل الهی همانند گذشته یک استقبال باشکوه از این شهدا در سطح شهرستان جویبار برگزار خواهیم کرد.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور در ادامه با اشاره به موضوع امر به معروف و نهی از منکر، تصریح کرد: از امر به معروف در قرآن کریم به عنوان یکی از صفات مؤمنین یاد شده و این واجب به همه افراد مربوط است.

وی افزود: اگر میخواهیم معروفات در شهر گسترش یابد و منکرات از بین برود باید فضاهای فرهنگی، اجتماعی و تفریحی را گسترش دهیم.

امام جمعه جویبار در پایان تأکید کرد: احداث پارک ویژه بانوان و پیست موتور سواری برای جوانان علاقمند و پرشور جویبار میتواند منکرات را در شهر کاهش دهد.

فرماندار جویبار نیز در این جلسه با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین برنامه‌های فرهنگی جامعه اسلامی است، اظهار داشت: همه ادارات و دستگاه‌های مربوطه باید از تمام امکانات خود جهت اجرای صحیح این فریضه الهی تلاش کنند.

رضا گنجی در پایان به لزوم حضور گسترده مردم در مراسم استقبال از شهیدان اشاره کرد و گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی هر جا که نیاز به حماسه آفرینی بوده لبیک گفته‌اند و ان شاالله در این مراسم نیز با حضور گسترده خود حماسه ای را مانند حماسه های دیگر خلق خواهند کرد.

دیدگاه شما در مورد : استفاده از ظرفیت های محلی برای اطلاع رسانی استقبال از شهدای غواص

استفاده از ظرفیت های محلی برای اطلاع رسانی استقبال از شهدای غواص

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS