امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 23:21:01
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23966

تاریخ انتشار : 09/05/1394 - 07:40

در گفتگو با حجت الاسلام فاطمی صدر مطرح شد:

سازمان انرژی اتمی به حضور بسیجی‌ها پای ارتفاعات فردو عادت کند

حجت الاسلام فاطمی صدر مدیر کاروان روایت مقاومت در خصوص علت این بازداشت افزود: از چند روز قبل از مسیرهایی به ما رسیده بود که معاونت حفاظت سازمان انرژی اتمی به جد در پی فیصله دادن به کاروان‌های روایت مقاومت هسته‌یی در ارتفاعات فردو است و پاسخ ما به معاون سازمان این بود که شما به وظیفه‌ی خودتان در قبال جمهوری عمل کنید و ما نیز به وظیفه‌ی خودمان در قبال انقلاب عمل خواهیم کرد.

جویباران ـ

به گزارش پایگاه 598، اوایل هفته جاری اعضای سیزدهمین کاروان پیاده روایت مقاومت محور فردو توسط حفاظت انرژی اتمی فردو بازداشت شدند. این افراد که شامل گروهی از طلاب و دانشجویان قم و مشهد بودند پس از پایین آمدن از ارتفاعات یوسف، دستگیر شده و در اختیار پلیس امنیت قم قرار دارند.

حجت الاسلام محمد مهدی فاطمی صدر مدیر کاروان روایت مقاومت در خصوص علت و نحوه این بازداشت به خبرنگار ما افزود: از چند روز قبل از مسیرهایی به ما رسیده بود که معاونت حفاظت سازمان انرژی اتمی به جد در پی فیصله دادن به کاروان‌های روایت مقاومت هسته‌یی در ارتفاعات فردو است و پاسخ ما به معاون سازمان این بود که شما به وظیفه‌ی خودتان در قبال جمهوری عمل کنید و ما نیز به وظیفه‌ی خودمان در قبال انقلاب عمل خواهیم کرد، هر چند توضیه‌مان این است که هیچ گاه یک بسیجی را تهدید نکنید.

وی خطاب به سازمان انرژی اتمی گفت: به ایشان بابت برگزاری بزرگ‌ترین عملیات زمینی یکان حفاظت انرژی اتمی در فردو برای به دام انداختن چند طلبه‌ی دل‌واپس تبریک می‌گویم و امیدواریم که شاهد هم‌این همیت در برخورد با جاسوسان بازرس‌نمای آژانس نیز باشیم.

فاطمی صدر با قدردانی از پلیس امنیت قم، دادسرای ویژه‌ی روحانیت و حفاظت اطلاعات این مجموعه افزود: هم‌دلی این عزیزان در این دو روز و حمایت همه‌ی دوستان دیگر اسباب دل‌گرمی ما بوده است و سازمان انرژی اتمی به حضور بسیجی‌ها پای ارتفاعات فردو عادت کند.(حضور کاروان های مختلف از جوانان در منطقه هسته ای فردو)

 
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : سازمان انرژی اتمی به حضور بسیجی‌ها پای ارتفاعات فردو عادت کند

 سازمان انرژی اتمی به حضور بسیجی‌ها پای ارتفاعات فردو عادت کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS