امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 07:53:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23652

تاریخ انتشار : 05/05/1394 - 18:22

شرکت خدماتی فرودگاه امام به دلیل خالی کردن جیب مردم تعطیل شد

مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره)با تاکید بر این‌که بنده مسئول ارتقای کیفیت خدمات رسانی مطلوب به مسافران هستم نه مسئول اشتغالزایی گفت:هیچ کارگری از فرودگاه امام اخراج نشده و به دلیل خالی کردن جیب مسافران به فعالیت شرکت خدماتی خاتمه دادیم.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

 

حمیدرضا سیدی مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره)، با تاکید بر این‌که اخراجی در فرودگاه امام خمینی در کار نبوده است، اظهار کرد: کارگران شرکت خدماتی باربری در فرودگاه امام خمینی هیچ رابطه استخدامی با ما نداشته اند و به دلیل این‌که کارگران آن جیب مسافران را خالی می‌کردند پس از چندبار اخطار و عدم توجه به این اخطارها به فعالیت این شرکت خاتمه دادیم.


وی با بیان این‌که کارگران مدعی اخراج کارگر یک شرکت باربری خصوصی بودند که کار آنها جابجایی بار مسافر بوده است، تصریح کرد: کارگران این شرکت برای هر چرخ دستی جهت جابجایی بار مسافران یک قبض 5000 تومانی صادر می‌کردند اما در عمل از مسافران به بهانه بار اضافه، انعام و ... تا 20 هزار تومان دریافت می‌کردند.

وی با یادآور این‌که این کار طی چند ماه اخیر از سوی شرکت و کارگران آن انجام می‌شد، افزود:‌با وجود تذکر و اخطارهای متعدد اما شرکت هیچ توجهی به این موضوع نکرد و این مسئله باعث نارضایتی شدید در مجموعه فرودگاه امام خمینی شده بود.

مدیرکل فرودگاه امام خمینی ادامه داد:‌ از این رو تصمیم گرفتیم برای جلوگیری از احجاف به مسافران استفاده از چرخ دستی برای در فرودگاه امام خمینی را رایگان کنیم.

سیدی با بیان این‌که دیگر از مسافران بابت استفاده از چرخ‌دستی هیچ مبلغی دریافت نمی‌شود، بیان کرد: بیش از 3000 دستگاه چرخ دستی برای استفاده مسافران در مبادی ورودی ترمنبال، پارکینگ‌ها و سالن تحویل بار قرار مستقر شده تا مسافران خودشان از آنها استفاده کنند. کارگران خدمات نظافتی سالن هم چرخ دستی را جمع‌آوری و در ایستگاه‌های مورد نظر قرار می‌دهند و دیگر هیچ نیازی به کارگران نیست تا از مسافران 5 تا 20 هزار تومان پول بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت متخلف خدمات بابری طبق اظهار کارگران از هر کدام از کارگران در هر شیفت کاری مبلغ 150 هزار تومان را به عنوان هزینه بالاسری دریافت می‌کرد.

وی همچنین با بیان این‌که بر اساس گزارش دستگاه‌های نظارتی و کمرگ تعدادی از کارگران کارچاق کن کالای قاچاق را به عهده داشتند، تاکید کرد: به دلیل تخلفات فراوان این شرکت خدماتی تصمیم گرفتیم جهت جلوگیری از اجحاف به مردم رایگان؛ ارائه تسهیلات راحت و مطلوب‌تر به مسافران و جلوگیری از قاچاق کالا فعالیت این شرکت خدماتی را در فرودگاه تعطیل کنیم.

وی با بیان این‌که کار به شرکت دیگری واگذار نشده و جمع‌آوری چرخ‌دستی‌ها را شرکت خدماتی نظافتی انجام می‌دهند،‌اظهار کرد: بنده مسئول اشتغالزایی در فرودگاه امام خمینی نیستم بلکه مسئول ارتقای کیفیت خدمات رسانی مطلوب مسافران هستم./ع
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : شرکت خدماتی فرودگاه امام به دلیل خالی کردن جیب مردم تعطیل شد

شرکت خدماتی فرودگاه امام به دلیل خالی کردن جیب مردم تعطیل شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS