امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 00:16:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23636

تاریخ انتشار : 05/05/1394 - 18:06

از ادغام قرض‌الحسنه اعتماد مهرآریا با بانک رسالت تا امیدهایی که ناامید می‌شود

مدت 10 ماه است که از امید و آرزوهایی که مردم با وجود تمام مشکلات در صندوق قرض‌الحسنه اعتماد مهر آریا سپرده‌گذاری کردند می‌گذرد؛ اما تاکنون گره‌ای از مشکلات آنان باز نشده‌ است.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

مدت 10 ماه است که از امید و آرزوهای مردمی که با وجود تمامی مشکلات در صندوق قرض‌الحسنه اعتماد مهر آریا سپرده‌گذاری کردند می‌گذرد؛ اما تاکنون گره‌ای از مشکلات آنان باز نشده است البته مشخص شده که این صندوق از مدت‌ها قبل با مشکل روبرو بوده ولی به مردم اطلاع‌رسانی نشده تا همچنان سپرده‌گذاری کنند.

از دلایلی که مردم در این صندوق سپرده‌گذاری کردند ارائه تسهیلات با نرخ چهار درصد و همچنین مدیر این مؤسسه بوده که بازنشسته سیستم بانکی است.

بهمن‌ماه سال گذشته خبری مبنی بر ادغام صندوق مهر اعتماد آریا با بانک رسالت منتشر شد و مردم فکر کردند مشکلات آنان رفع شده است، ولی هنوز این موضوع عملیاتی نشده قرار بود مدیر صندوق وثیقه‌ای ارائه دهد که نتوانست و طی پیگیری‌های به‌ عمل آمده در تیرماه امسال اعلام شد تمامی مشکلات این صندوق حل شده و سپرده‌گذاران می‌توانند 70 درصد سپرده‌های خود را برداشت کنند.

پس از مراجعات مکرر مردم به صندوق اعتماد مهر آریا به مردم گفته شد که پس از ماه مبارک رمضان می‌توانند سپرده‌های خود را برداشت کنند؛ در حالی‌ که هنوز تابلوی سر درب این صندوق تغییری نکرده و هیچ‌کدام از این قول‌ها عملیاتی نشده‌ است.

براساس پیگیری‌ها مشخص شد هنوز کارهای ادغام به صورت کامل انجام نشده است و در راستای ادغام صندوق قرض‌الحسنه اعتماد مهر آریا با بانک رسالت وثیقه آماده شده اما از آنجا که نام این صندوق از قبل صندوق 72 تن بوده و اقدامات تغییر نام این صندوق به اعتماد مهر آریا به صورت کامل صورت نگرفته کارهای استعلام انجام نشده است.

در حال حاضر در راستای ادغام این صندوق متنی مورد توافق قرار گرفته است که در صورت ارائه متن و همکاری مسئولان گره از مشکلات مردم باز می‌شود.

امیدواریم هرچه سریع‌تر مشکلات مردمی که تمام اندوخته زندگی خود را در این صندوق قرض‌الحسنه سپرده‌گذاری کردند، رفع شود.

 

/3004

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 27 مرداد 1394 - 20:22
    م

    به نام خدا پس از گذشت یکسال هنوز مشکل صندوق قرض الحسنه اعتماد مهر آریا (مازندران، ساری) حل نگردید. خواهش می کنم درد مردم را منعکس فرمایید. مبلغ 30 میلیون تومان که ماحصل چندین سال تلاش زندگی ام بود را به این صندوق سپردم تا وامی برای رفع مشکلات زندگی مهیا نمایم. افسوس. متاسفانه مسئولین شهر هم مسئله را جدی نمی گیرند. یک بیمار بیمارستانی برای جراحی قلب و یک زایمان سزارین در این مدت در خانواده داشتیم. خواهش می کنم با توجه به رسالت آن خبرگزاری، فریاد مردم را به مسئولین بالادست برسانید. مردم را با ندانم کاری خسته کردند. هر روز لعن و نفرین خدا را بر آنها خواهانم.

    0 2
دیدگاه شما در مورد : از ادغام قرض‌الحسنه اعتماد مهرآریا با بانک رسالت تا امیدهایی که ناامید می‌شود

از ادغام قرض‌الحسنه اعتماد مهرآریا با بانک رسالت تا امیدهایی که ناامید می‌شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS