امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 07:55:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23624

تاریخ انتشار : 05/05/1394 - 17:54

جنجالی‌ترین پرونده قتل بهار ۹۴ مازندران تعیین تکلیف می‌شود

رئیس کل دادگستری استان مازندران از صدور حکم نهایی پرونده قتل زن میاندرودی در روزهای آینده خبر داد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،ز کارمند شمال، مردم مازندران در روز نهم اردیبهشت ماه سال جاری خبر ناپدید شدن مادر خانه‌داری که قصد حضور در داندانپزشکی را داشت از طریق رسانه‌ها دریافت کردند.

به دنبال طولانی شدن مدت زمان مفقود شدن این بانو که فرزند سه ماهه نیز داشت، مردم شهرستان میاندرود، با تجمع مقابل فرمانداری شهرستان خواستار رسیدگی جدی مسئولان استان به این موضوع شدند.

با پیگیری‌های انجام شده و پس از تلاش‌های مسئولان انتظامی و مردم، بالاخره جسد زن جوان در شهرستان نکا کشف شد که به‌دنبال آن با پیگیری‌های مسئولان امنیتی استان، افراد مرتبط با این جنایت دستگیر شدند.

با پیدا شدن جسد زن و نیز شناسایی قاتلان، افکار عمومی خواستار رسیدگی سریع مسئولان قضایی و تعیین تکلیف این پرونده شدند، پرونده‌ای که نه تنها خانواده رمضانی بلکه بسیاری از مردم استان نیز به‌عنوان مدعی‌العموم از مسئولان قضایی درخواست کردند که مسببان این حادثه باید سریع‌تر به اشد مجازات برسند.

رسیدگی به پرونده در شهرستان نکا شروع شد ولی به دلیل اهمیت موضوع مسئولان ارشد دادگستری استان شخصاً مسئولیت رسیدگی به این پرونده را در اختیار گرفته و اقدامات قضایی فوق‌العاده در دستور کار قرار گرفت.

در اولین جلسه رسیدگی به این پرونده، دو متهم، به جنایات انجام داده اعتراف کردند و یکی از قاتلان به نام "ب" همه موارد اتهام را گردن گرفت و تاکید کرد که همه موارد قتل را به شخصه انجام داد.

اطلاعات دیگر  مربوط به این پرونده که کمتر رسانه‌ای شد ولی مطالبات مردمی برای تعیین تکلیف سریع این پرونده همچنان مطالبه جدی افکار عمومی بود. حتی در برخی از مواقع تعدادی از بانوان با در دست داشتن بنری خواستار رسیدگی سریع مسئولان قضایی نسبت به رسیدگی به این پرونده شدند.

بحث رسیدگی به این پرونده در نماز جمعه مرکز استان مازندران نیز مطرح شد که نماینده ولی فقیه در استان مازندران نیز در خطبه‌های نماز جمعه خواستار رسیدگی فوری مسئولان قضایی به این پرونده شد.

البته در دیگر نشست‌ها نیز رسیدگی به پرونده قتل این بانوی میاندرودی جز مطالبه مردم بود و در بسیاری از محافل این موضوع مطرح شده بود. دغدغه برای تعین تکلیف این پرونده همچنان به صورت جدی جز مطالبه مردمی بود که رئیس کل دادگستری استان مازندران روز گذشته در مصاحبه با خبرگزاری فارس از صدور حکم برای پرونده قتل جنجالی مازندران در روزهای آینده خبر داد.

محمدعلی تقوی‌فرد خاطرنشان کرد: اقدامات برای رسیدگی به این پرونده به صورت کامل انجام شد که به‌زودی حکم این پرونده صادر می‌شود.

وی درباره جزئیات بیشتر این پرونده و اینکه چند نفر در این پرونده به مجازات می‌رسند چیزی نگفت ولی از صدور پرونده به پزشکی قانونی برای دریافت DNA نیز خبر داده بود و گفت: با انتقال پرونده به پزشکی قانونی این مشکل نیز رفع شد و در روزهای آینده حکم نهایی دادگاه درباره این پرونده صادر می‌شود.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : جنجالی‌ترین پرونده قتل بهار ۹۴ مازندران تعیین تکلیف می‌شود

جنجالی‌ترین پرونده قتل بهار ۹۴ مازندران تعیین تکلیف می‌شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS