امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 23:04:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23560

تاریخ انتشار : 04/05/1394 - 18:08

آزار و اذیت دختر جوان در نخستین روز کاری

تحقیقات در خصوص ادعای دختر جوان مبنی بر این که در نخستین روز کاری از سوی صاحبکارش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، در دادسرای جنایی آغاز شد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ، دهم تیر امسال دختر جوانی با مراجعه به کلانتری ابوسعید از پسر جوانی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد و گفت صاحبکارم به زور مرا به حوالی تهران برده و مورد آزار و اذیت قرار داده است. با شکایت دختر 18 ساله تحقیقات برای دستگیری پسر جوان به نام ناصر آغاز شد و ماموران توانستند 26تیر او را در یکی از پاساژهای فروش تلفن همراه شناسایی و دستگیر کنند.
 
27 تیر با انتقال شاکی و متهم به دادسرای جنایی، تحقیقات تخصصی از آنها توسط بازپرس پرونده آغاز شد. دخترجوان به نام سهیلا به قاضی پرونده گفت: چند وقت پیش به علت مشکل مالی به دنبال کار بودم تا این که با آگهی استخدام فروشنده در فروشگاه تلفن همراه در یکی از پاساژهای مرکز شهر روبه رو شدم. وقتی تماس گرفتم پسر جوانی پاسخ داد و از من خواست برای بررسی کار به محل کارش بروم. وقتی آنجا رفتم با پسر جوانی به نام ناصر 25 ساله روبه رو شدم که گفت اگر به این کار علاقه داری، می توانی از فردا مشغول به کار شوی. روز اول کار، او با من قرار گذاشت و مرا سوار ماشین کرد تا به پاساژ برویم، اما با چرب زبانی مرا به سمت شهریار برد. در آنجا او همراه دوستش مرا به تعمیرگاهی در حاشیه شهر بردند و با تهدید مورد آزار و اذیت قرار دادند. بعد هم ادعا کردند از این رفتارشان فیلم گرفته اند و اگر شکایت کنم، فیلم را پخش می کنند.
 
با طرح این شکایت، تحقیقات از ناصر آغاز شد که او گفت: من فروشنده و تعمیرکار تلفن همراه هستم. شاکی با مغازه ام تماس گرفت و درخواست کار کرد که همین موضوع باعث آشنایی ما شد. رابطه من با سهیلا از آن زمان آغاز شد و به پیامک و تلفن های طولانی مدت رسید. آن روز نیز سهیلا را به شهرستان شهریار بردم و موضوع آزار و اذیت و فیلم، صحت ندارد. او همان روز با من به بحث و جدل پرداخت و بعد از این که با یکدیگر قطع رابطه کردیم ادعا کرد بیچاره ام می کند و حالا نیز به دروغ ادعای ربوده شدن و آزار و اذیت را مطرح کرده است.
 
با ادعاهای پسر 25 ساله، او از سوی سجاد منافی آذر بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی بازداشت شد تا تحقیقات بیشتر در این باره و شناسایی همدست او ادامه یابد./ع

/3004

دیدگاه شما در مورد : آزار و اذیت دختر جوان در نخستین روز کاری

آزار و اذیت دختر جوان در نخستین روز کاری

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS