امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 10:41:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23558

تاریخ انتشار : 04/05/1394 - 18:06

عرضه ویندوز 10 با امکانات امنیتی ویژه

در ویندوز 10 می توان حساب های کاربری مختلفی تعریف کرد. بنابراین اگر والدین برای یک کودک حساب کاربری خاصی تعریف کنند، برای او تنظیمات امنیتی ویژه ای اعمال می شود و به عنوان مثال این کودک امکان دسترسی به وب سایت های مناسب بزرگسالان را نخواهد داشت.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

 

مایکروسافت تبلیغات گسترده‌ای را برای ترغیب کاربران به استفاده از ویندوز 10 آغاز کرده و از جمله مدعی شده که ویندوز 10 امن ترین ویندوزی است که تا به حال عرضه شده است.

عرضه ویندوز 10 با امکانات امنیتی ویژه

این شرکت می گوید امکانات امنیتی تازه ای را به ویندوز 10 اضافه کرده از جمله آنها می توان به Windows Hello اشاره کرد. با این قابلیت ورود به ویندوز و دسترسی به اطلاعات خصوصی از طریق اسکن اثر انگشت، شناسایی چهره و اسکن مردمک چشم صورت می گیرد.

SmartScreen هم برای دفاع از کاربران در حملات فیشینگ طراحی شده و از این طریق جلوی سرقت هویت کاربران و داده های شخصی آنها گرفته می شود. این سیستم تحت فناوری کلود با ارزیابی وب سایت ها و نرم افزارهای موجود در آنها جلوی سوءاستفاده های احتمالی را می گیرد و آنها را بلوکه می کند.

Windows Defender که مدتی است به ویندوز اضافه شده در نسخه جدید هم وجود دارد. این نرم افزار امنیتی با اسکن کردن فایل های ذخیره شده بر روی رایانه از نفوذ انواع بدافزار به درون سیستم ها جلوگیری می کند. نسخه جدید Windows Defender که از فناوری کلود بهره می گیرد، با بررسی داده های یک میلیارد رایانه می تواند بدافزارها را سریع تر شناسایی و نابود کند.

علاوه بر این در ویندوز 10 می توان حساب های کاربری مختلفی تعریف کرد. بنابراین اگر والدین برای یک کودک حساب کاربری خاصی تعریف کنند، برای او تنظیمات امنیتی ویژه ای اعمال می شود و به عنوان مثال این کودک امکان دسترسی به وب سایت های مناسب بزرگسالان را نخواهد داشت. همچنین می توان مدت زمان استفاده از سایت ها را برای این حساب تنظیم کرد و برنامه ها و بازی های نامناسب برای سن وی را هم بلوکه نمود. دریافت گزارش فعالیت در این حساب ها و همین طور کنترل خرید های اینترنتی هم از این طریق ممکن است./ع

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : عرضه ویندوز 10 با امکانات امنیتی ویژه

عرضه ویندوز 10 با امکانات امنیتی ویژه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS