امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 11:17:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 2352

تاریخ انتشار : 20/10/1392 - 15:43

حجت الاسلام قلی پور در خطبه های نماز جمعه جویبار:

نباید با ساده لوحی با مسائل سیاسی برخورد کنیم

امام جمعه جویبار گفت:امروزه دشمن به دنبال ترویج افراطی گری در میان جوامع اسلامی است به همین دلیل نباید با ساده لوحی با مسائل سیاسی برخورد کنیم.

نباید با ساده لوحی با مسائل سیاسی برخورد کنیم

به گزارش خبرنگار جویباران حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور خطیر امام جمعه ی شهرستان جویبار در خطبه های نماز جمعه ی این هفته با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت:امروزه دشمن به دنبال ترویج افراطی گری در میان جوامع اسلامی است به همین دلیل نباید با ساده لوحی با مسائل سیاسی برخورد کنیم.

وی افزود: همچنین بر ما واجب است که برای رسیدن به این هدف، جبهه ی دشمن را شناخته و اهداف آن ها را تعقیب کنیم.

حجت الاسلام قلی پور در بخش دیگری از خطبه ها گفت: بهترین عمل در دوران غیبت ، انتظار فرج است و اگر این انتظار واقعی باشد زمینه های ظهور آن حضرت فراهم می شود.

وی تاکید کرد: یکی از موضوعات رفتاری ما که عمدتا مخالف اصل انتظار است اعمال خلاف شرع و عفت عمومی در مجالس و محافل است که بانوان می توانند با رعایت عفاف و حجاب نقش مهمی در اصلاح آن ایفا نمایند.

وی با اشاره به فرا رسیدن میلاد با سعادت پیامبر اکرم گفت: همانگونه که امام امت با تدبیر و حکمت، هفته ی وحدت را اعلان کردند ، کلید اصلی پیروزی ما وحدت است اما متاسفانه امروزه جهان اسلام گرفتار فرقه های سلفی و وهابی است.

خطیب نماز جمعه ی شهرستان جویبار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: در صدر اسلام عده ای از منافقین پیامبر و یارانش می خواستند که در برابر کفار و مشرکین کوتاه بیایند اما همانگونه که قرآن کریم گوشزد می فرماید، نباید به دشمنان اعتماد کرد چرا که آن ها تا دین را از مسلمانان نگیرند قانع نمی شوند.

وی در پایان گفت: نگاه به درون و اعتماد به توان داخلی یکی از مولفه های مورد نیاز برای برون رفت مشکلات است و برای رسیدن به اهداف متعالی باید از همه ی ظرفیت ها ی موجود در تمام بخش ها استفاده کرد و نباید به بهانه ی یکی از جنبه ها از مراتب دیگر غفلت نمود.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : نباید با ساده لوحی با مسائل سیاسی برخورد کنیم

نباید با ساده لوحی با مسائل سیاسی برخورد کنیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS