امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 14:32:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 23508

تاریخ انتشار : 03/05/1394 - 21:27

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی وحدت مقاومت جویبار:

خرید سهمیه لیگ کشوری شایعه است/با قدرت در لیگ برتر مازندران شرکت می‌کنیم

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی وحدت مقاومت جویبار گفت: خرید سهمیه لیگ کشوری توسط این باشگاه شایعه است و فعلا قصد خرید سهمیه کشوری نداریم.

خرید سهمیه لیگ کشوری شایعه است/با قدرت در لیگ برتر مازندران شرکت می‌کنیم

محمد فقیه در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران، از حضور تیم وحدت مقاومت جویبار در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر مازندران خبر داد و اظهار داشت: هر تیمی به دنبال کسب مقام قهرمانی است، تیم ما نیز با هدف قهرمانی بسته شده است.

وی افزود: امیدواریم امسال نیز همانند سال گذشته با قدرت حضور پیدا کنیم و بتوانیم به مقام قهرمانی دست یابیم.

مالک تیم وحدت مقاومت جویبار با بیان اینکه هدف بنده از تیم داری کشاندن جوانان به عرصه ورزش است، عنوان کرد: وقتی جوان به سمت ورزش و محیط‌های سالم ورزشی می‌آید به خودی خود انگیزه قهرمانی در وی ایجاد شده و این قضیه نمود بیشتری را برای من دارد و ارزشمند است.

وی به شایعات مربوط به خرید امتیاز لیگ دسته سه کشور نیز پاسخ داد و افزود: بنده نه در جمعی حرف از خرید سهمیه لیگ کشوری زدم و نه در نگاه من چنین چیزی وجود داشت و این اخبار اصلا درست نیست.

فقیه ادامه داد: ، البته اگر تیم ما در فصل جدید جوان‌گرایی کند و نتواند با قهرمانی در لیگ برتر استان به لیگ کشوری برسد شاید در فصل بعدی فقط به عشق این جوانان اقدام به خرید سهمیه لیگ کشوری کنیم تا این استعدادهای شهرستان بتوانند خود را در لیگ کشور مطرح کنند.

وی در ادامه با اشاره به تأسیس سایت اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی وحدت مقاومت جویبار، افزود: در حال حاضر و با پیشرفت‌های به وجود آمده، هر باشگاهی برای تبلیغ فعالیت‌های خود در عرصه ورزشی و ایجاد انگیزه در بین جوانان نیاز به سایتی دارد تا بتواند هم فعالیت‌های باشگاه را در معرض دید عموم قرار دهد و هم انگیزه جوانان را افزایش دهد.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی وحدت مقاومت جویبار ادامه داد: باشگاه فرهنگی ورزشی وحدت مقاومت جویبار با توجه به ماهیت مردمی بودن خود نیز اقدام به تأسیس سایتی با عنوان (http://www.vahdatmoghavemat.ir) کرده است تا کلیه اقدامات و فعالیت‌های این باشگاه در این سایت قرار بگیرد.

وی در پایان با تشکرا از همه مسئولان شهرستان جویبار، خاطرنشان کرد: حضور مسئولانی مانند امام جمعه، فرماندار، شهرداری و شورای محترم جویبار در کنار ما، تماس ها و پیگیری های آنها باعث دلگرمی خواهد شد و جای خوشحالی دارد در شهری حضور داریم که مسئولانی ورزش دوست دارد.

فقیه تصریح کرد: از پیشکسوتان عرصه فوتبال در جویبار و هیئت فوتبال این شهرستان که همیشه پیگیر کارهای ما هستند و کمک های فراوانی به ما می‌کنند و همینطور از بازیکنان و کادرفنی باغیرت این تیم که امسال فقط و فقط برای قهرمانی متحد شده‌اند تشکری ویژه دارم.

دیدگاه شما در مورد : خرید سهمیه لیگ کشوری شایعه است/با قدرت در لیگ برتر مازندران شرکت می‌کنیم

خرید سهمیه لیگ کشوری شایعه است/با قدرت در لیگ برتر مازندران شرکت می‌کنیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS