امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 12:17:20
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23507

تاریخ انتشار : 03/05/1394 - 17:38

جناب خان ناجی مشکلات فوتبال شد

«خندوانه» در پایان هفته گذشته با پخش مجدد قسمت‌هایی از صحبت میهمانانش، تندیس لبخند هفته را به علی صادقی تقدیم کرد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

در آخرین روز هفته «خندوانه» طبق روال معمولش مهمانی برای گفتگو نداشت ولی کمدین ها همچنان سر جایشان بودند.
 
شب گذشته نیز جوان ابتدا مسابقه‌ی پیامکی را اعلام کرد و سپس از حاضران پرسید که چه کسانی در کمپین قطره قطره شرکت کرده اند و زمانی که تعداد نسبی از آن ها دست بالا گرفتند، او با حالت تعجب و دلگیری بیان کرد: واقعا چرا؟! بچه‌ها تعداد خیلی کم است فقط می‌خواهید به استودیو بیایید؟! خوب لااقل کارهایی که گفته می‌شود را هم انجام دهید!
 
سپس خود رامبد همان موقع با گوشی برای چندمین بار طریقه‌ی پیوستن به این کمپین را به صورت تصویری توضیح داد و از همه خواست که هر چه سریع تر به آن بپیوندند.
 
چه قدر الکی معروف شد
بعد از تنفس رسانه ای بیژن بنفشه خواه وارد شد و از نبود نیمای معروف «خندوانه» ابراز خرسندی کرد و گفت که چه قدر از نبود نیما خوشحال شدم! و خطاب به حاضران گفت نه اینکه حسادت کنم ولی دیدید چه قدر الکی در دل مردم جا باز کرد؟!
 
جوان بعد از گرفتن تست بازیگری از علی صادقی، این بار از بنفشه خواه خواست که جمله‌ی معروف "ای رفیق فردا که آفتاب بزنه لب اون بوم،دیگه نه کسی می دونه من چه کاره ام ،نه کسی می دونه تو چه کاره ای "را به صورت مظلوم، لوس، عصبانی، وحشت‌زده و خوشحال بگوید و بعد با هم طی مسابقه‌ی پانتومیم ترکیب های ادای دین، راه شوسه ، کارگر روز مزد و... را اجرا کردند.
 
این بار تبلیغات برای حامی مالی به صورت مثلا بداهه توسط بنفشه خواه اینطور انجام شد که هنگام رفتنش رو به رامبد گفت:راستس یک سوال، این درست است که حامی برنامه یک اتومبیل 200 میلیونی جایزه می‌دهد؟
 
جوان هم پاسخ داد بله و بعد دوباره توضیحاتش را عنوان کرد.
 
 

گفتگو با نماینده ی ایتالیا و ژاپن در «خندوانه»
کمدین بعدی شب گذشته جناب خان بود که به صورت نمادین با بازی یکی از اعضای پشت صحنه نمایندگان کشورهای ایتالیا و مجمع الجزایر ژاپن را دعوت کرد و در خصوص مشکلات فوتبالی و... با آن ها گفتگو کرد!
 
اتفاق جالب دیگری که برای چندمین بار در«خندوانه» می افتاد حضور دوبلورهایی چون هومن خیاط و محمد معتضدی بود که به صورت زنده طی متنی خودنوشته، انیمیشنی را با کمک رامبد و حاضران صداگذاری کردند.
 
در پایان نیز از بین مهمانان هفته‌ی گذشته که حمید فرخ نژاد، مهدی رحمتی، امین زندگانی و همسرش الیکاعبدالرزاقی ،جواد محقق، دکترآزاده عباس زاده، علی صادقی و خداداد عزیزی بودند تندیس بهترین لبخند هفته از نگاه بینندگان به علی صادقی تعلق گرفت./آ

 

 
 

3004

دیدگاه شما در مورد : جناب خان ناجی مشکلات فوتبال شد

جناب خان ناجی مشکلات فوتبال شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS