امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 14:20:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23502

تاریخ انتشار : 03/05/1394 - 17:35

نماینده ورزش‌وجوانان سرخ‌رود:

۲ پروژه ورزشی دهه‌فجر امسال در سرخ‌رود افتتاح می‌شود/فعالیت ۷۰ ناجی‌غریق در بخش سرخ‌رود

نماینده ورزش‌وجوانان سرخ رود از افتتاح دو پروژه ورزشی این بخش در دهه‌فجر امسال خبر داد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

آوای شمال  یاسر ابراهیم‌زاده درخصوص وضعیت عملکرد نمایندگی اداره ورزش‌ و‌ جوانان در سرخ‌رود گفت: ۱۲ هیأت ورزشی در سرخ‌رود وجود دارد که احتمالا تا پایان سال به این میزان افزوده می‌شود.

وی افزود: هیئت‌های این بخش قریب‌به‌اتفاق به‌طور مستمر فعالیت می‌کنند تا جایی که برخی از آن‌ها در سال گذشته جزء هیأت‌های برتر ورزشی ماندران انتخاب شدند.

نماینده ورزش‌ و‌ جوانان در سرخ‌رود با اشاره به میزان سرانه ورزشی و ورزشکاران سازمان‌یافته این بخش گفت: در سال گذشته تعداد ۱۷۵۰ نفر از ورزشکاران سازمان‌یافته تحت‌ پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند که با توجه به فراگیر‌شدن و افزایش سرانه ورزشی طبق روال هرسال، امیدداریم این عدد تا پایان امسال به بیش از ۲ هزار نفر افزایش پیدا کند.

ابراهیم‌زاده در خصوص انجام پروژه‌های عمرانی ورزشی در سرخ‌رود اظهار کرد: در حال حاضر ۲ سالن ورزشی در وزرا محله و روستای زردآب در حال احداث است که تا به امروز پیشرفت‌های فیزیکی خوبی داشتیم و انتظار داریم با تخصیص اعتبارات لازم، این دو پروژه ورزشی را در ایام دهه‌فجر افتتاح کنیم.

وی یادآور شد: فاز نخست احداث پیست اسکیت سرخ‌رود به پایان رسید و در حال حاضر قابل استفاده است اما فازهای بعدی مانند ساخت سرویس‌بهداشتی، رختکن و محوطه‌سازی نیازمند اعتبارات لازم در این زمینه است.

نماینده ورزش‌ و جوانان سرخ‌رود درخصوص عملکرد دستگاه ورزش در حوزه ساماندهی سواحل تصریح کرد: امسال در به‌کارگیری ناجیان‌ غریق تدابیر خوبی صورت گرفت به طوری‌ که در سال گذشته در سواحل سرخ‌رود تنها ۳۵ ناجی غریق وجود داشت اما امسال با توجه به افزایش راه‌های دسترسی به سواحل این عدد به ۷۰ ناجی رسید.

ابراهیم‌زاده با اشاره به کاهش آمار غریق در سرخ‌رود خاطرنشان کرد: در سال گذشته چهار غریق در سرخ‌رود داشتیم اما امسال تا این لحظه ۲ نفر غریق گزارش شده است که البته در ساعت غیرطرح و مناطق ممنوعه شنا در خارج از طرح ساماندهی بوده است./آ
 

3004

دیدگاه شما در مورد : ۲ پروژه ورزشی دهه‌فجر امسال در سرخ‌رود افتتاح می‌شود/فعالیت ۷۰ ناجی‌غریق در بخش سرخ‌رود

۲ پروژه ورزشی دهه‌فجر امسال در سرخ‌رود افتتاح می‌شود/فعالیت ۷۰ ناجی‌غریق در بخش سرخ‌رود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS