امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 20:42:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23475

تاریخ انتشار : 03/05/1394 - 17:09

امام جمعه چالوس:

هدف امروز آل سعود مخدوش کردن چهره مسلمانان در جوامع بشری است

امام جمعه چالوس گفت: هدف امروز آل سعود مخدوش کردن چهره مسلمانان در جوامع بشری است.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

 

محمدمهدی راشدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چالوس به سالروز تخریب قبور بقیع توسط وهابی‌ها اشاره و اظهار کرد: هدف امروز آل سعود نابودی همه آثار اسلامی و ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان و مخدوش کردن چهره مسلمانان در جوامع بشری است.

وی خاطرنشان کرد: تکفیری‌ها هیچ‌کس را غیر از خودشان قبول ندارند، آنها با حمایت آل سعود به جنایات بی‌شماری در سوریه، عراق، افغانستان، و ... دست زدند، استعمارگران همزمان با وهابیت، بهائیت را در ایران به‌وجود آوردند تا مردم دنیا را نسبت به شخصیت‌های اسلامی و زیبایی‌های دین اسلام بدبین کنند.

امام جمعه چالوس ادامه داد: عربستان سعودی برای آنکه خودش را مبلغ اسلام معرفی کند، در برخی کشورها مسجد درست می‌کند اما در یمن بیشتر از 1500 مسجد را نابود کرده است.

راشدی به توافق هسته‌ای و قطعنامه شورای امنیت اشاره کرد و افزود: مسئولان مذاکره‌کننده در رسانه‌ها و مجامع مختلف و نیز مجلس شورای اسلامی حضور پیدا پیدا کردند تا اهمیت کار را توضیح دهند.

وی تأکید کرد: با وجود فرمایشات مقام معظم رهبری و تائید تیم مذاکره‌کننده از جانب ایشان، گاهی از طرف برخی افراد گمانه‌زنی‌هایی در مورد تیم مذاکره‌کننده انجام می‌شود که به یکپارچگی ایران ضربه می‌زند.

امام جمعه چالوس تصریح کرد: بعضی افراد به اسم انتقاد از تیم مذاکره‌کننده، حتی گاهی دروغ و تهمت هم می‌زنند، و یأس و ناامیدی را در جامعه رواج می‌دهند که کاری درست نیست و تنها موجب به‌وجود آمدن تفرقه بین مردم است.

راشدی در پایان به سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه نماز جمعه مکانی است برای آگاهی سیاسی مردم، از همان ابتدای انقلاب تلاش‌های زیادی برای آسیب زدن به این نهاد مقدس و حتی تعطیلی آن انجام شد، اما مردم مؤمن همیشه نقشه‌های آنان را نقش برآب کردند.

3004

دیدگاه شما در مورد : هدف امروز آل سعود مخدوش کردن چهره مسلمانان در جوامع بشری است

هدف امروز آل سعود مخدوش کردن چهره مسلمانان در جوامع بشری است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS