امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 05:26:23
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23422

تاریخ انتشار : 03/05/1394 - 07:53

سردارجزایری:

آمریکایی‌ها از هذیان‌گویی دست‌بردارند

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی گفت: توانمندی‌های دفاعی جمهوری اسلامی از جمله موشک‌های نسل جدید آماده مقابله و برخورد با هر متجاوزی است.

جویباران ـ

صراط:سردار سیدمسعود جزایری با اشاره به اشراف همه جانبه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بر آنچه در روند تحولات و رخدادهای منطقه‌ای و مواضع و رفتارهای دشمنان ملت ایران در جریان است، اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای صیانت از استقلال و تمامیت ارضی کشور و آرمان‌ها و ارزش‌های نظام و ملت از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و بدون توجه به رجزخوانی‌ها و تهدیدهای قدرت‌های زورگو و مستکبر و مجامع جهانی وابسته، توسعه ظرفیت‌های دفاعی خود را در دستور کار دارند.

 

وی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی هرگز دچار غفلت و خطای راهبردی نخواهد شد، تصریح کرد: آموزه‌های تاریخی بویژه تجارب 37 سال گذشته ملت ایران را مصمم ساخته است که لحظه‌ای از پیگیری راهبرد بازدارندگی دفاعی و آمادگی همه جانبه برای مقابله سخت، قاطع و ویرانگر با تهدیدات خارجی درنگ نکرده و دست بر "ماشه" با چشمان تیزبین رفتار جبهه دشمن و ماجراجویان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای را تحت رصد و کنترل داشته باشد.

 

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به اظهارات اخیر رئیس هیئت حاکمه آمریکا مبنی بر بازبودن حساب‌های بزرگتر بین ایران و آمریکا گفت: اوباما اتفاقا این موضوع را بدرستی مورد اعتراف قرار داده است. آنها می‌دانند سیاهه خیانت‌ها و خباثت‌های آمریکا علیه ملت ایران آنقدر متراکم است که نباید مذاکرات هسته‌ای با ایران آنها را احساسی و هیجان‌زده کند، چرا که ملت ایران هرگز کارنامه سیاه ایالات متحده علیه خود را فراموش نخواهد کرد.

 

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با بیان اینکه عظمت ایران اسلامی مقامات آمریکایی را به تناقض گویی و اعلام مواضع ناهماهنگ و متفاوت وادار کرده است، افزود: رئیس جمهور ایالات متحده در کمال وقاحت همچنان از تهدید و روی میز بودن گزینه نظامی علیه ایران می‌گوید در حالی که وزیر خارجه آمریکا با صراحت سخن از ناتوانی در حمله نظامی و تسلیم کردن ایرانیان به زبان می‌راند.

 

وی با تاکید بر اینکه ایرانیان واکنش خود را با لبخند و اخم کاخ سفید و سردمداران نالایق و جنگ طلب آن تنظیم نمی‌کنند، تصریح کرد: مقامات آمریکایی بهتر است واقعیات را بپذیرند و از هذیان گویی پیرامون دسترسی به مراکز نظامی ایران و محدود کردن توانمندی‌های دفاعی جمهوری اسلامی دست بردارند.

 

سردار جزایری با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های بالنده دفاعی کشور ما، از جمله موشک‌های بالستیک نقاط ممنوعه‌ای است که ملت ایران به احدی از بیگانگان اجازه اندیشیدن به آن را نمی‌دهد، گفت: مجموعه توانمندی‌های دفاعی جمهوری اسلامی از جمله موشک‌های نسل جدید آماده مقابله و برخورد با هر متجاوزی است.

 

سخنگوی نیروهای مسلح در پایان با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همچنان به حفظ و توسعه ظرفیت‌های دفاعی کشور و ارتقای آمادگی‌های خود می‌اندیشند و لحظه‌ای از این مهم غافل نخواهند شد، تصریح کرد: ملت ایران همواره در پی تقویت صلح و امنیت جهانی است اما در عین حال خود را مهیای کارزارهای سخت کرده است.

منبع: ایسنا

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : آمریکایی‌ها از هذیان‌گویی دست‌بردارند

 آمریکایی‌ها از هذیان‌گویی دست‌بردارند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS