امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 18:17:14
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23417

تاریخ انتشار : 03/05/1394 - 07:49

توضیح پورفیضی درباره قتل پزشک اردبیلی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: حادثه قتل پزشک سرطان‌شناس اردبیلی که دیروز اتفاق افتاد، ربطی به رابطه پزشک و بیمار ندارد.

جویباران ـ

صراط:فرهاد پورفرضی در حاشیه تشییع پیکر این پزشک مردمی در اردبیل و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وقوع حادثه دلخراش دیروز در دانشگاه علوم پزشکی پیگیری‌ها برای یافتن علل و عوامل این حادثه آغاز شد و در 24 ساعت گذشته به این نتیجه رسیدیم که اصلاً این حادثه ربطی به مباحث پزشکی همچون دریافت زیرمیزی و یا برخورد نامناسب پزشک با همراهان بیمار نداشته است.

وی افزود: این حادثه خارج از قاعده کاری یک پزشک و در یک منزل مسکونی رخ داده که دادستان اردبیل موضوع را پیگیری کرده و با دستگیری قاتل تحقیقات پیرامون این حادثه ادامه دارد.

وی با تکذیب برخی از شایعات مبنی بر اینکه این حادثه در مطب پزشک و یا مجموعه بیمارستانی اتفاق افتاده است، گفت: هنوز اطلاعات دقیقی به‌دست نیامده است که علت مراجعه پزشک مرحوم پیرزاده به واحد مسکونی که در آن به قتل رسیده چه بوده است و به چه دلیل فرد ضارب با ضربات چاقو پزشک سرطان‌شناس اردبیلی را از پای درآورده است.

وی گفت: حتی فرد ضارب با اورژانس 115 تماس گرفته و در انتقال پزشک به بیمارستان این مجموعه را همراهی کرده است، ولی اینکه به چه دلیل این دعوا و درگیری رخ داده است هنوز به‌صورت روشن مشخص نیست، ولی حادثه رخ‌داده هیچ ربطی به مسائل پزشکی ندارد.

وی با بیان اینکه وزیر بهداشت قرار نیست به خاطر این حادثه به اردبیل سفر کند، بلکه در اجلاس مقامات بهداشت جهانی حضور دارد، گفت: بنده از طرف وزیر بهداشت مأمور شده‌ام تا این موضوع را پیگیری کرده و نتایج به‌دست آمده را به وزیر اعلام کنم که امروز برای این مراسم مدیرکل ارزشیابی و حراست وزارت بهداشت نیز حاضر شدند.

وی به اصحاب رسانه قول داد تا در اولین فرصت بعد از جمع‌بندی مسائل اطلاعات دقیق‌تر را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد و از دستگاه قضا نیز خواست تا روند سیر پرونده را در مراحل مختلف به مردم اطلاع‌رسانی کند.

منبع: فارس

 

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : توضیح پورفیضی درباره قتل پزشک اردبیلی

 توضیح پورفیضی درباره قتل پزشک اردبیلی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS