امروز دوشنبه 07 اسفند 1396
ساعت 04:36:22
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23123

تاریخ انتشار : 30/04/1394 - 18:03

آیا درآمد میلیونی نشانه موفقیت یک اپلیکیشن است؟

نیازی نیست اپلیکیشنی درآمدی میلیون دلاری برای توسعه دهنده خود تولید کند تا گزینه ای موفق در نظر گرفته شود. همه چیز به اهداف شما و چگونگی اجرای آنها بستگی دارد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

بازار اپلیکیشن های موبایل با توجه به پیشرفت فناوری تلفن های هوشمند و تبلت ها همچنان روند رو به رشد خود را دنبال می کند. برخی از این اپلیکیشن ها درآمدهای قابل توجهی را برای کارآفرینان و توسعه دهندگانشان تولید می کنند. همه ما با نام های بزرگی همچون اینستاگرام و کندی کراش آشنا هستیم، اما آنها تنها گزینه هایی نیستند که در این بازار و از طریق دستگاه های قابل حمل پول نقد به جیب توسعه دهندگان خود جاری می کنند.

آیا درآمد میلیونی نشانه موفقیت یک اپلیکیشن است؟

 در شرایطی که دو درصد از توسعه دهندگان 54 درصد کل درآمد اپلیکیشن را کسب می کنند، نه درصد توسعه دهندگان نیز 35 درصد دیگر را بین خود تقسیم می کنند - چیزی بین 10 هزار دلار تا 100 هزار دلار در ماه درآمد دارند - و حدود 88 درصد توسعه دهندگان اپلیکیشن درآمد کمتر از 10 هزار دلار در ماه دارند.

هر اپلیکیشنی نمی تواند به جایگاه بازی "نبرد قبایل" (Clash of Clans) دست یابد اما در حقیقت الزامی نیز برای این کار وجود ندارد. یک اپلیکیشن موفق لزوما نباید نمونه ای باشد که درآمد میلیون دلاری را برای توسعه دهنده خود فراهم می کند بلکه اپلیکیشنی که درآمد کافی برای پرداخت بدهی یا تامین نیازهای اولیه توسعه دهنده خود را فراهم می کند نیز می تواند نمونه ای موفق نام بگیرد.

توسعه دهندگان اپلیکیشن بسیاری وجود دارند که موفقیت را بدون تبدیل شدن فوری به یک میلیونر تجربه کرده اند. اپلیکیشنی به نام "Car Locator" در ماه های نخست فعالیت خود تنها 20 دلار در روز درآمد تولید می کرد. پس از گذشت شش ماه این رقم به 13 هزار دلار در ماه رسید. طی چهار سال، درآمد 50 هزار دلار در ماه برای این اپلیکیشن پیش از آن که دوباره افت کند، رقم خورد. برای بسیاری این رقم می تواند پاسخگوی نیازهای مختلفشان باشد. اگرچه با ارقامی میلیون دلاری مواجه نیستیم اما هدفی قابل دسترس و مبلغی کافی به عنوان مثال برای پرداخت هزینه های تحصیل یا خرید خودرویی جدید است.

آیا درآمد میلیونی نشانه موفقیت یک اپلیکیشن است؟

در نتیجه، نیازی نیست اپلیکیشنی درآمدی میلیون دلاری برای توسعه دهنده خود تولید کند تا گزینه ای موفق در نظر گرفته شود. همه چیز به اهداف شما و چگونگی اجرای آنها بستگی دارد. بسیاری دوست دارند از طریق ایده یک اپلیکیشن میلیونر شوند که البته امکان پذیر است. در مقابل، مشکلی نیز با کسب درآمد چند ده هزار دلاری یا حتی کمتر تنها برای پرداخت هزینه قبض های ماهانه نیز وجود ندارد. اگرچه نمی توانید با درآمد کمتر برای خود یک جزیره شخصی بخرید اما همچنان پول در جیب شما وجود دارد و به اهداف خود دست یافته اید./ع

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : آیا درآمد میلیونی نشانه موفقیت یک اپلیکیشن است؟

آیا درآمد میلیونی نشانه موفقیت یک اپلیکیشن است؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS