امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 04:42:23
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23118

تاریخ انتشار : 30/04/1394 - 17:53

تایر آی‌فلکس به مرحله تولید انبوه نزدیک می شود/تصاویر

آزمایش های انجام شده نشان داده اند تایر آی‌فلکس نامزد شایسته ای برای حمل و نقل دوستدار محیط زیست آینده است و انتظار می رود این محصول در آینده نزدیک روانه بازار شود.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

ما در میانه یک تغییر نسل به سوی وسایل نقلیه دوستدار محیط زیست قرار داریم، اما نوآوری های دیگری در این میان وجود دارند که تقریبا تکمیل شده و از آن جمله می توان به تایرهای بدون هوا اشاره کرد. در همین راستا، تایر آی‌فلکس محصول شرکت هنکوک توجهات بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.
 

تایرآی‌فلکس به مرحله تولید انبوه نزدیک می شود


آزمایش های انجام شده نشان داده اند تایر آی‌فلکس نامزد شایسته ای برای حمل و نقل دوستدار محیط زیست آینده است و انتظار می رود این محصول در آینده نزدیک روانه بازار شود. آی‌فلکس پنجمین تایر بدون هوای هنکوک محسوب می شود و ممکن است به خط تولید بسیار نزدیک باشد.

آزمایش های انجام شده روی تایر آی‌فلکس بر پنج دسته دوام، سختی، سرعت، حرکت مارپیچ، و ثبات متمرکز بوده اند. هنکوک با افتخار اعلام کرده است که توانایی تایر در دستیابی به سرعت 130 کیلومتر در ساعت در آزمایش سرعت خودرو الکتریکی این شرکت نتیجه ای امیدوارکننده برای استفاده مصرف کننده آینده است.

تایرآی‌فلکس به مرحله تولید انبوه نزدیک می شود


نه تنها تایرهای آی‌فلکس هنکوک از عملکرد خوبی برخوردار هستند، بلکه در تولید آنها از یک ماده با قابلیت بازیافت آسان استفاده می شود. مراحل تولید نیز به نصف کاهش یافته - از هشت مرحله به چهار مرحله - که به معنای ردپای زیست محیطی کوچکتر برای شرکت هنکوک است. به گفته "سونگ هوا سو"، مدیر عامل هنکوک، این شرکت تقویت رهبری فناورانه خود در بازار جهانی تایر را هدف قرار داده و توسعه تایرهای دوستدار محیط زیست و آینده نگر را ادامه خواهد داد.
 

تایرآی‌فلکس به مرحله تولید انبوه نزدیک می شود


تایر آی‌فلکس از پلی اورتان سنتتیک تشکیل شده و کل واحد با رینگ یکپارچه می شود. سلول های هندسی داخل چرخ به تایر اجازه می دهند بی نیاز از هوا عملکردی همچون تایرهای عادی داشته باشد و از این رو استرس ناشی از بررسی فشار باد تایر از بین رفته و بهره‌وری سوخت نیز افزایش می یابد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : تایر آی‌فلکس به مرحله تولید انبوه نزدیک می شود/تصاویر

تایر آی‌فلکس به مرحله تولید انبوه نزدیک می شود/تصاویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS