امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 13:36:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23011

تاریخ انتشار : 29/04/1394 - 17:41

پائلو آلوس:

کار کردن برای باشگاه بزرگ نساجی افتخار است/آمدم تا نساجی را به لیگ برتر برسانم!

اینجا برای من مثل یک آزمایش بزرگ است و من از آنجایی که می‌دانستم این باشگاه سالیان طولانی است به لیگ برتر صعود نکرده، آمده‌ام تا این باشگاه را به لیگ برتر برسانم.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

 

مازنداسپرت، گفت‌وگو با پائلو آلوس سرمربی پرتعالی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره حضورش در ایران و این تیم ریشه‌دار و پرهوادار از نظرتان می‌گذرد.

آقای آلوس خوش آمدید به مازندران و تیم نساجی؛ در حال حاضر اوضاع این تیم را چطور می‌بینید؟

اولا تشکر می‌کنم از مردم قائم‌شهر که بنده را به‌عنوان مربی تیم‌شان قبول کردند، ما تا امروز سه جلسه با تیم تمرین داشتیم و هنوز تمرینات‌مان جدی نشده و وقتی تمرینات فیزیکی و تاکتیکی‌مان شروع شود، بهتر عمل می‌کنیم.

چه شد که به تیم نساجی پیوستید و به ایران آمدید؟

ابتدا یک نفر درمورد این همکاری با من صحبت کرد، قبل از اینکه به تیم نساجی بپیوندم، یکسری چیزها را دیدم، یاد گرفتم و فهمیدم که نساجی باشگاه بزرگی است، با تماشاگران بزرگ و بی‌شمار و برای من واقعاً افتخار است که برای این باشگاه بزرگ کار کنم، من آمدم که در این باشگاه موفق بشوم و وقتی من موفق بشوم باشگاه موفق خواهد شد و همچنین بازیکنان موفق می‌شوند.

چه مقدار از باشگاه بزرگ نساجی و فوتبال ایران شناخت دارید؟

من قبل از اینکه به اینجا بیایم با خیلی از آدم‎هایی که فوتبال ایران را می‌شناختند صحبت کردم، خیلی از مربیان پرتغالی در ایران کار کردند و حتی الان هم مشغول کار هستند و من با آنها هم صحبت کردم، در هر صورت باید بیشتر تلاش کنم و اطرافم را ببینم تا تیمم را بیشتر بشناسم.

چه برنامه هایی برای این تیم پرطرفدار در فصل جاری دارید؟

همانطور که قبلا هم اعلام کرده بودم اینجا برای من مثل یک آزمایش بزرگ است و من از آنجایی که می‌دانستم این باشگاه سالیان طولانی است به لیگ برتر صعود نکرده، آمده‌ام تا این باشگاه را به لیگ برتر برسانم.

آیا شما از سختی‌های لیگ یک در ایران خبر دارید؟

در همه‌جای دنیا لیگ برتر و لیگ یک‌ها با هم تفاوت دارد، حتی در پرتغال کشور خودم که لیگ برتر تاکتیکی و لیگ یک فیزیکی است، به هر صورت باید در این مقوله باید بسیار خوب عمل کنیم تا بتوانیم موفق باشیم.

آیا به هواداران قول صعود می‌دهید یا خیر؟

من قولی نمی‌دهم اما هر کاری که از من و همکارانم و بازیکنان بربیاید انجام می‌دهیم و به خودمان ایمان داریم که با کار سخت، تمرین سخت و با پیشرفت باور دارم که می‌توانیم صعود کنیم.

آقای آلوس صحبت پایانی‌تان را می‌شنویم؟

اول از همه از آقای درودگر و به‌ویژه تماشاگران عزیز تشکر می‌کنم، من و کادر فنی و بازیکنان تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا همه خوشحال شوند، تماشاگران می‌خواهند تیم‌شان برنده باشد و تشویق‌های‌شان باعث خواهد شد هم بازیکنان و هم کادر فنی کارشان آسان‌تر شود و انشالله با یاری هواداران موفق خواهیم شد.
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : کار کردن برای باشگاه بزرگ نساجی افتخار است/آمدم تا نساجی را به لیگ برتر برسانم!

کار کردن برای باشگاه بزرگ نساجی افتخار است/آمدم تا نساجی را به لیگ برتر برسانم!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS