امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 10:57:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 23008

تاریخ انتشار : 29/04/1394 - 17:38

تیم‌های برتر دهمین دوره رقابت‌های کشتی جام رمضان خلیل‌شهر مشخص شدند/تصاویر

مسابقات کشتی جام رمضان خلیل‌شهر با قهرمانی این شهر به پایان رسید.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

خط امید، دهمین دوره رقابت‌های کشتی جام رمضان خلیل شهر "یادبود مهندس احسان نصیری خلیلی" در دو شب متوالی با شرکت 100 کشتی‌گیر از شهرهای خلیل شهر، بابل، قائم شهر، جویبار، میاندود و نوکنده در سالن کوثر این شهر برگزار شد که بعد از انجام 110 کشتی، با قهرمانی تیم کشتی خلیل شهر به پایان رسید.

قائم شهر نیز با 84 امتیاز نائب قهرمانی را به خانه برد و تیم بابل با 82 امتیاز به عنوان سومی این رقابت‌ها رضایت داد که امتیازات اوزان مختلف را در زیر مشاهده می کنید.

در وزن 35 کیلوگرم رحمان عموزادخلیلی و محمدعلی عموزاد خلیلی از خلیل شهر به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و رضا محمودی از قائم شهر حائز رتبه سوم شدند.

اکبر فضلی از خلیل شهر و حسین رضایی از گیل خوران در وزن 53 کیلوگرم مقام‌های اول و دوم و عزت‌اله لشگربلوکی از نوکنده در جایگاه سوم این وزن قرار گرفتند.

امیرحسین سیاوشی از قائم شهر و سیدمحمدرضا حسینی از گیل خوران بر سکوهای اول و دوم وزن 46 کیلوگرم قرار گرفته و علی رضا کبود تبار از بابل مقام‌ سوم را از آن خود کردند.

جایگاه‌های اول و دوم وزن 50 کیلوگرم این رقابت‌ها به‌ترتیب به نریمان درزی و امیرمحمد محمودجانلو هر دو از خلیل شهر اختصاص یافت و رضا صحراحی از گیل خوران در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین اصغر مطلبی از میاندرود و سیدعلی حسینی از خلیل شهر در وزن 54 کیلوگرم به ترتیب مقام‌های اول و دوم و محمدصادق فیروزپور از گیل خوران در جایگاه سوم قرار گرفتند.

مجتبی عموزادخلیلی از خلیل شهر و سیدحسین حسینی از قائم شهر در جایگاه‌های اول و دوم و علی کریم پور از بابل نیز در وزن 60 کیلوگرم این مسابقات بر سکوی سوم ایستادند.

ابراهیم قلی پور و محمد زیاری هر دو از خلیل شهر در وزن 66 کیلوگرم به ترتیب حائز مقام‌های اول و دوم و امیر متحد از میاندرود نیز جایگاه سوم این وزن را به خود اختصاص دادند.

همچنین سکوی‌های اول و دوم این مسابقات در وزن 57 کیلوگرم به محمدباقر یخکشی و فرشاد عموزاد خلیلی از خلیل شهر و جایگاه سوم به اسماعیل رمضان نژاد از بابل اختصاص یافت.

در وزن 65 کیلوگرم بهروز حیدری از بابل و سهیل صدوقی از قائم شهر به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و هادی محمودجانلو از خلیل شهر حائز رتبه سوم شدند.

ایمان رحمانی زاده از بابل و مختار مختاری از خلیل شهر بر سکوهای اول و دوم وزن 74 کیلوگرم قرار گرفته و محمدقلی پور از قائم شهر مقام‌ سوم را در این وزن از آن خود کرد.

امیدحسن تبار از بابل و ابوالفضل خلیلی از خلیل شهر در وزن 84 کیلوگرم به ترتیب مقام‌های اول و دوم و امیر هادی نژاد از قائم شهر در جایگاه سوم قرار گرفت.

سینا غلامی از قائم شهر و هومن قنبری از خلیل شهر در وزن 96 کیلوگرم به ترتیب حائز مقام‌های اول و دوم و ایمان محسن زاده از بابل نیز جایگاه سوم این وزن را به خود اختصاص داد.

به تیم‌های برتر به ترتیب 10، 7 و 5 میلیون ریال جایزه به همراه کاپ و به نفرات برتر به ترتیب 1 میلیون و 200 هزار، یک‌میلیون و 800 هزار ریال اهدا شد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : تیم‌های برتر دهمین دوره رقابت‌های کشتی جام رمضان خلیل‌شهر مشخص شدند/تصاویر

تیم‌های برتر دهمین دوره رقابت‌های کشتی جام رمضان خلیل‌شهر مشخص شدند/تصاویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS