امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 12:59:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22968

تاریخ انتشار : 29/04/1394 - 00:35

داعش حضور نیروهای خود را در عدن علنی کرد

جویباران ـپارسینه:

گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه و انتشار تصاویری از نیروهای نقابدار خود در درگیری با نیروهای مقاومت مردمی یمن، حضورش را در عدن علنی کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری المام نت، گروه تروریستی داعش، تصویر تروریست های نقابدار خود را درکنار تروریست های القاعده ومزدوران سعودی طرفدار «منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی یمن ،منتشر ساخت.

در این تصاویر که برروی شبکه های اینترنتی منتشر شده ، تروریست های داعش در حال ضرب وشتم نیروهای مقاومت مردمی یمن هستند.

ظهور علنی داعش در عدن و همکاری آن با گروه تروریستی القاعده تحت چتر حمایتی تجاوز هوایی عربستان به مواضع نیروهای مقاومت مردمی در عدن نیز نتوانست کاری از پیش ببرد ودر نهایت منجر به شکست توطئه آنها برای تصرف عدن شد.

گروه تروریستی داعش در این بیانیه مسئولیت حمله های وحشیانه خونبار علیه نیروهای انصار الله در صنعا را به عهده گرفت.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که ارتش و کمیته‎های مردمی یمن روز گذشته فرودگاه بین المللی عدن را از کنترل تروریست های مسلح داعش ، القاعده و طرفداران منصور هادی رییس جمهوری فراری این کشور خارج کردند.

ارتش یمن در پی درگیری های شدید با تروریست های تکفیری ونیروهای طرفدار منصور هادی فرودگاه عدن را تصرف کرد و یکی از فرماندهان بلندپایه منصور هادی را نیز به اسارت گرفت.

ارتش و کمیته های مردمی یمن همچنین تعدادی خودرو و مقادیر زیادی موشک های حرارتی را به غنیمت گرفتند.

ائتلاف عربی تجاوز به یمن به رهبری عربستان از چند ماه پیش تهاجم هوایی گسترده ای را علیه مواضع جنبش مردمی انصارالله و متحدان این جنبش در یمن آغاز و این کشور را از هوا، زمین و دریا محاصره کرده است.

بر اثر حملات آل سعود، تاکنون بیشتر تاسیسات زیربنایی، خدماتی، بیمارستان ها، مدارس و خانه های مردم یمن ویران و هزاران یمنی از جمله صدها زن و کودک شهید و یا مجروح شده اند.

عربستان با ائتلاف 9 کشور عربی منطقه به جز عمان وبا حمایت آمریکا از 6 فروردین سال جاری حملات گسترده ای علیه فقیرترین کشور عربی منطقه به اجرا گذاشت تا عبد ربه منصور هادی رییس جمهوری فراری و مستعفی را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انصارالله که امنیت شهرهای یمن را تامین می کردند، جلوگیری کند.

/3004

دیدگاه شما در مورد : داعش حضور نیروهای خود را در عدن علنی کرد

 داعش حضور نیروهای خود را در عدن علنی کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS