امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 23:25:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22850

تاریخ انتشار : 28/04/1394 - 07:31

سردار سنایی‌راد:

موشک‌های بالستیک قابل چانه‌زنی نیست

رئیس اداره سیاسی سپاه با تاکید بر اینکه توان نظامی ایران از جمله دسترسی به موشک‌های بالستیک قابل چانه‌زنی نیست، گفت: حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به معنای پذیرش همه شروط طرف مقابل نخواهد بود.

جویباران ـ

صراط: سردار رسول سنایی‌راد رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت پس از جمع‌بندی مذاکرات ایران و 1+5 در وین که در بندی از آن به محدودیت 8 ساله کشورمان در دسترسی به موشک‌های بالستیک اشاره شده است گفت: مذاکرات هسته‌ای نباید زمینه‌ای برای سوءاستفاده غرب جهت دخالت در مسائل نظامی ایران شود.

وی با تاکید بر اینکه توان نظامی ایران از جمله دسترسی به موشک‌های بالستیک قابل چانه‌زنی نیست، افزود: ما ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای اعلام می‌کنیم که این حمایت به معنای پذیرش همه شروط طرف مقابل در مذاکرات نخواهد بود.

سنایی‌راد در ادامه گفت: اتفاقا این نقطه جایی است که ما باید آمادگی بیشتری داشته باشیم و هرچند که این هنوز پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت است اما در همین مرحله نیز باید مفاد مداخله آمیز آن در امور نظامی ایران تغییر کند.

وی همچنین با اشاره به خطبه‌های امروز رهبر معظم انقلاب در نماز عید سعید فطر خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری راهبردی‌ترین مواضع خود را طبق اصول رابطه امام و امت با مردم مطرح می‌کند.

رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران گفت: مذاکره ما با 1+5 صرفاً در موضوع هسته‌ای خواهد بود و روحیه استکبارستیزی ما همواره پابرجا خواهد ماند.

وی با انتقاد از کسانی که تصور می‌کنند مذاکرات هسته‌ای با غرب به معنی کوتاه آمدن از منافع ملی خود است، افزود: آمریکایی‌ها نشان دادند که قابل اعتماد نیستند و هرچند رئیس جمهور آمریکا در صحبت‌های اخیر خود از مداخلات این کشور در امور داخلی ایران در گذشته و حمایت از صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران عذرخواهی کرده است اما این‌ها صرفا تلاشی برای واقع گرا نشان دادن آمریکا است.

سنایی‌راد در پایان گفت: پیام سخنان امروز رهبر معظم انقلاب ایستادگی بر مواضع از موضع عزت بود.

منبع: فارس

/3004

دیدگاه شما در مورد : موشک‌های بالستیک قابل چانه‌زنی نیست

 موشک‌های بالستیک قابل چانه‌زنی نیست

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS