امروز پنج شنبه 18 آذر 1395
ساعت 01:41:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22845

تاریخ انتشار : 27/04/1394 - 17:43

قرعه‌کشی دور سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا

در قرعه کشی دور سوم از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان، تیم سوم فصل گذشته لوشامپیونه به نایب قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول سوئیس رسید.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

قرعه‌کشی سومین دور از مرحله مقدماتی لیگ‌قهرمانان اروپا امروز (جمعه) برگزار شد و در آن برنامه 15 بازی این مرحله مشخص شد.


بازی‌های دور سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در دو بخش «مسیر قهرمانان» و «مسیر لیگ» برگزار می‌شود که در بخش نخست 20 تیم (شامل سه قهرمان از اتحادیه‌های سیزدهم تا پانزدهم در رنکینگ یوفا و 17 تیم برنده از دور دوم مقدماتی) در بخش دوم 10 تیم (شامل دو تیم سوم اتحادیه چهار و پنج یوفا و سه تیم چهارم اتحادیه‌های یک تا سه یوفا) حضور دارند.

از مسیر قهرمانان 10 تیم به پلی‌آف راه پیدا می‌کنند که پنج تیم برنده راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان می‌شوند. از مسیر لیگ هم پنج تیم به پلی‌آف می‌روند که این پنج تیم در این مرحله به قید قرعه با پنج تیم‌ از چهار لیگ معتبر اروپا (تیم‌های چهارم لیگ‌برتر انگلیس، لالیگای اسپانیا، بوندس لیگای آلمان و تیم‌های سوم سری  Aو لیگ برتر پرتغال) روبه‌رو می‌شوند و در نهایت پنج تیم به همراه پنج تیم برنده مسیر قهرمان (مجموعاً 10 تیم) به مرحله گروهی می‌شوند.

قرعه‌کشی دور سوم از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

* برنده بازی سارایوو (بوسنی) و لچ‌پزنان (لهستان) - بازل (سوئیس)
* برنده بازی لودوگرتس (بلغارستان) و میلسامی اورهی (مولداوی) - برنده بازی اسکندربیو(آلبانی) و کروسادرس (ایرلند شمالی)
* برنده بازی ونتاسپیلز (لتونی) و هلسینکی فنلاند - برنده بازی ماریبور (اسلوونی) و آستانا (قزاقستان)
* برنده بازی سلتیک (اسکاتلند) و استیارنان (ایسلند) - برنده بازی قره‌باغ (آذربایجان) و رودار پریدور (بوسنی)
* برنده بازی آس ترنسین (اسلواکی)‌ و استوا بخارست (رومانی) - برنده بازی پارتیزان بلگراد (صربستان) و دیلاگوری (گرجستان)
* برنده میدتیلند (دانمارک) و لینکلن ردایمس (جبل‌الطارق) - برنده بازی آپوئل (قبرس) و واردار (مقدونیه)
* برنده بازی هیبرنیان(اسکاتلند) و مکابی (رژیم اشغالگر‌ قدس) - ویکتوریا پلژن (جمهوری چک)
* برنده بازی جی‌ان‌ک دینامو (کرواسی) و فولائش (لوکزامبورگ) - برنده بازی مولده (نروژ) و پیونیک (ارمنستان)
* برنده بازی نیوسنتس (ولز) و ویدئوتون (مجارستان) - برنده بازی باته بوریسوف (بلغارستان) و دوندالک (ایرلند جنوبی)
* سالزبورگ (اتریش) - برنده بازی مالمو (سوئد) و زالگریس (لیتوانی)
* پاناتینایکوس (یونان) - کلوب بروژ (بلژیک)
* یانگ بویز (سوئیس) - موناکو (فرانسه)
* زسکا مسکو (روسیه) - اسپارتاپراگ (جمهوری چک)
* راپیدوین (اتریش) - آژاکس (هلند)
* فنرباغچه (ترکیه) - شاختار دونتسک (اوکراین)

بازی‌های دور رفت از مرحله سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در روزهای 28 و 29 جولای (ششم و هفتم شهریور) و بازی‌های برگشت در روزهای 4 و 5 آگوست (13 و 14 شهریور) برگزار می‌شوند./ع

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : قرعه‌کشی دور سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا

قرعه‌کشی دور سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS