امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 22:07:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22719

تاریخ انتشار : 26/04/1394 - 17:22

اطلاع‌رسانی حلقه مفقودشده حوادث دریای مازندران

غرق شدن 5 نفر در دریای مازندران طی 24 ساعته گذشته

5 نفر طی 24 ساعت گذشته در سطح سواحل استان مازندران غرق شدند و این درحالی است که اطلاع رسانی مناسبی در این زمینه انجام نمی‌شود.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ

هر ساله با شروع تعطیلات عید فطر و در این سال ها با توجه به قرار گرفتن این عید در فصل تابستان و شنا هجوم مردم به سمت سواحل استان مازندران حالت شتابنده به خود می گیرد و مردم استان‌های همسایه مازندران تلاش دارند که در این ایام تنی به آب بزنند.

در سال های اخیر استانداری مازندران متولی طرح‌های دریا و قرار است با مدیریت در سطح سواحل میزان حوادث دریا را در استان کاهش دهد.

بسیاری از حوادث مربوط به دریا اطلاع رسانی نمی شود، با وجود عدم اطلاع رسانی فرهنگ سازی و برنامه های فرهنگی خاصی هم در این حوزه چندان برنامه ریزی شده نیست و می شود به راحتی اعلام کرد که برنامه مدونی برای فرهنگ سازی و استفاده مناسب از دریا و یا حتی شناخت کافی برای مخاطرات دریا نیز در دستور کار نیست.

غیر از فرهنگ سازی که ظاهرا برنامه جدی در برنامه کاری نیست و استفاده از رسانه برای فرهنگ سازی چندان مورد توجه قرار نمی گیرد، متولیان دریا در میزان آمار غریق نیز خساست به خرج داده و تلاش دارند که آمار مربوط به کشته شدگان دریا را نیز چندان به آن توجه نکنند.

خبرنگار بلاغ مازندران کسب اطلاع کرد که در 24 ساعت گذشته 5 نفر در سطح سواحل استان غرق شدند.

غرق شدن همزمان یک زن و شوهر خرم آبادی و نیز غرق شدن مردی 36 ساله به نام داود محمدی اهل کرج در سواحل عباس‌آباد و نیز از بین رفتن یک نفر در محمود آباد و نیز یک نفر دیگر در سرخرود، اتفاق افتاد که مسئولان و متولیان دریا سعی دارند این آمار را پنهان کنند و اطلاعاتی در این زمینه درز پیدا نکند.

مسئولان و متولیان به اذعان خودشان فکر می کنند که می توانند این آمار را به نوعی مطرح نکنند ولی از شبکه‌های اجتماعی غافل هستند که در برخی مواقع این آمار قبل از اینکه به دست مسئولان برسد در سطح شبکه‌های اجتماعی به صورت بسیار وسیعی منتشر می شود.

خبرنگار بلاغ کسب اطلاع کرد که دو نفری که در محمودآباد غرق شدند، پزشک بودند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : غرق شدن 5 نفر در دریای مازندران طی 24 ساعته گذشته

غرق شدن 5 نفر در دریای مازندران طی 24 ساعته گذشته

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS