امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 00:07:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22714

تاریخ انتشار : 26/04/1394 - 17:14

امام جمعه بابل مطرح کرد

بی‌تدبیری‌های جدی، دخالت‌های بی‌جا و مدیریت ضعیف اداره‌کل بهزیستی مازندران

امام جمعه بابل گفت: با خیانت سازمان بهزیستی و اداره‌کل بهزیستی مازندران امور این مرکز به‌دست افرادی سپرده شد که نگرانی‌های زیادی را برای شهرستان بابل به‌وجود آورد و مسئولان بهزیستی باید در آینده پاسخگوی خیانت‌های خود به مردم بابل باشند.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ

حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز در دیدار با خیران مرکز معلولان نوشیروانی بابل با ابراز تاسف از وضعیت نامناسب اداره بهزیستی و مرکز معلولان نوشیروانی بابل، اظهار کرد: ریاست اداره بهزیستی و مرکز معلولان نوشیروانی بابل به‌عهده افرادی دلسوز و صدیق بود که با ارائه خدمات مناسب به افراد زیرپوشش مرکز معلولان نوشیروانی را به یک مرکز مهم ملی، استانی و شهرستانی تبدیل کرده بودند و مدام افراد زیرپوشش از خدمات ارائه شده ابراز رضایت می‌کردند.

وی افزود: طبق عملکرد ارائه‌شده کمک مردمی مرکز معلولان نوشیروانی بابل در گذشته به‌صورت آنلاین بوده و میزان جذب کمک مردمی یک‌میلیارد و 650 میلیون تومان از سال 91 تا 93، سه برابر شد.

امام جمعه بابل تصریح کرد: تعداد معلولان زیرپوشش این مرکز حدود 430 نفر است که 135 نفر از زنان و مردان بالای 14 سال در داخل بخش و تعداد 300 نفر از پرونده مددجویان معلول زیرپوشش در منازل علاوه بر مستمری ماهانه از خدمات رفاهی، درمانی و توان پزشکی این مرکز نیز بهره‌مند بودند که این غیر از کمک‌های موردی مستمری بود که ارائه می‌شد.

روحانی ادامه داد: با بی‌تدبیری‌های جدی، دخالت‌های بی‌جا و مدیریت ضعیف اداره‌کل بهزیستی مازندران با تغییر مدیریت و عدم ثبات در مدیریت بهزیستی بابل، شاهد دست‌اندازی و نابه‌سامانی‌های زیادی در بهزیستی بابل هستیم که خدمات‌رسانی به افراد زیرپوشش این مرکز را مختل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مرکز معلولان نوشیروانی بابل از یادگاران مرحوم سیدحسن فلاح نوشیروانی بوده و به لحاظ شخصیتی که این فرد داشت انتظار داشتیم شرایط بهتری برای این مرکز شاهد باشیم و مسئولان حساسیت بیشتری نسبت به تغییر مدیریت این سازمان داشتند.

امام جمعه بابل یادآور شد: با خیانت سازمان بهزیستی و اداره‌کل بهزیستی مازندران امور این مرکز به‌دست افرادی سپرده شد که نگرانی‌های زیادی را برای شهرستان بابل به‌وجود آورد و مسئولان بهزیستی باید در آینده پاسخگوی خیانت‌های خود به مردم بابل باشند.

روحانی گفت: انتظار داریم رئیس بهزیستی کشور با احساس مسئولیت نسبت به مردم بابل، با بررسی وضعیت نامناسب تغییر مدیریت مرکز معلولان نوشیروانی بابل با سپردن این مجموعه به افرادی لایق و شایسته همچون گذشته زمینه خدمتگزاری برای افراد معلول و مورد نیاز را فراهم کند.

/3004

دیدگاه شما در مورد : بی‌تدبیری‌های جدی، دخالت‌های بی‌جا و مدیریت ضعیف اداره‌کل بهزیستی مازندران

بی‌تدبیری‌های جدی، دخالت‌های بی‌جا و مدیریت ضعیف اداره‌کل بهزیستی مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS