امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 16:35:25
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 22702

تاریخ انتشار : 26/04/1394 - 14:14

به مناسبت ماه مبارک رمضان

نشست سالیانه مودت فرماندهان پایگاه‌های بسیج جویبار برگزار شد

نشست سالیانه مودت فرماندهان پایگاه‌های بسیج شهرستان جویبار به مناسبت ماه مبارک رمضان در سپاه جویبار برگزار شد.

نشست سالیانه مودت فرماندهان پایگاه‌های بسیج جویبار برگزار شد

به گزارش خبرنگار جویباران، نشست سالیانه مودت به همت معاونت بازرسی سپاه جویبار و با حضور فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهرستان به همراه خانواده‌های آنان در سالن اجتماعات سپاه برگزار شد.

امام جمعه جویبار نیز که در این مراسم حضور داشت با بیان اینکه نیروسازی از وظایف اصلی پایگاه های بسیج است، اظهار داشت: فرماندهانی مؤفق هستند که نیروهای انقلابی به نظام جمهوری اسلامی تحویل دهند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه عیار هر فردی با ولایت پذیر بودن مشخص می‌شود، افزود: در زمان امام غایب شاخص ولایت فقیه است.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی‌پور با اشاره به توافق هسته‌ای اظهار کرد: هنوز کاری انجام نشده است بلکه فقط بیانیه‌ای صادر شد و این بیانیه باید به تصویب مجلس شورای اسلامی، شورای امنیت ملی و به تأیید مقام معظم رهبری برسد.

وی با بیان اینکه عده‌ای به دنبال دوقطبی کردن فضای جامعه هستند، افزود: اینکه شش کشور در مقابل ایران سر تعظیم فرود آوردند به دلیل ایستادگی‌های مقام معظم رهبری و راه امام و شهدا بوده است.

امام جمعه جویبار گفت: در این برهه از زمان کشور نیاز به وحدت و همدلی دارد و کسی نباید این وحدت را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه شاخص باید ولایت فقیه قرار بگیرد، افزود: اگر فقط 30 تا 40 درصد بیانات رهبری در جامعه عملیاتی می‌شد، مشکلات امروز جامعه به وجود نمی‌آمد.

امام جمعه جویبار در پایان با بیان اینکه طبق فرموده مقام معظم رهبری کسانی که در فتنه 88 حضور داشتند قابل اعتماد نیستند، تصریح کرد: مگر می‌شود دلبسته به نظام جمهوری اسلامی بود اما در عمل برعلیه آن کار کرد.

فرمانده سپاه جویبار نیز در ابتدای مراسم با تقدیر و تشکر از فرماندهان پایگاه‌های بسیج اظهار داشت: پایگاه‌های بسیج در خط مقدم مقابله با جنگ نرم قرار دارند.

وی افزود: فرماندهان پایگاه‌های بسیج شاخص ولایت پذیری در هر روستا هستند.

سرهنگ اسماعیل نادعلی به ویژگی‌های یه فرمانده پایگاه اشاره کرد و گفت: ایجاد وحدت در محله و روستا، عمل به قرآن، امر به معروف و نهی از منکر و ایجاد آشتی در بین خانواده‌ها از مهمترین ویژگی‌های فرماندهان پایگاه است.

به گزارش جویباران، در پایان مراسم نیز از مهمانان با صرف افطار پذیرایی شد.

دیدگاه شما در مورد : نشست سالیانه مودت فرماندهان پایگاه‌های بسیج جویبار برگزار شد

نشست سالیانه مودت فرماندهان پایگاه‌های بسیج جویبار برگزار شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS