امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 15:29:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22690

تاریخ انتشار : 26/04/1394 - 07:47

گله اینستاگرامی کوچک زاده؛

کوچک زاده: خواهش میکنم فحش هاتون رو دایرکت کنید

فحاشی برخی کاربران در صفحه اینستاگرام مهدی کوچک زاده، واکنش و گلایه این نماینده مجلس را به دنبال داشت.

جویباران ـباشگاه خبرنگاران جوان،

پست اخیر کوچک زاده  درباره توافق هسته ای میان ایران و 1+5 واکنش های تندی از سمت کاربران داشته و برخی از کاربران که طبق روال همیشگی  وقت  آزادشان را با توهین و فحاشی در صفحه چهره های معروف پر می کنند، اینبار به صفحه کوچک زاده هجوم بردند.

نکته ای که بسیار قابل تامل است توهین افرادیست که ظاهرا دم از آزادی بیان می زنند و هرجا که فضا را مناسب می بینند افکار مسموم و بیمار گونه خودشان را زیر پست های افراد سرشناش تخلیه می کنند و اصلا توجهی به اصل موضوع و یا بحث های مطرح شده ندارند.

این امر باعث شد تا مهدی کوچک زاده نماینده مجلس شورای اسلامی با به اشتراک گذاری پست جدیدی در اینستاگرام، از این افراد گلایه کند.

 
خواهش میکنم فحش هاتون را دایرکت کنید
 
خواهش میکنم فحش هاتون را دایرکت کنید

وی در این پست نوشت: "از کسانی که نمی توانند فحش ندهند و بدون فحاشی آرامش پیدا نمی کنند (خصوصا از نوع رکیک و مستهجن) خواهش می کنم برای حفظ حرمت انسانهای محترم و شریفی که در این صفحه برای ابراز نظر اعم از مخالف یا موافق حضور می یابندفحش هایشان را در دایرکت مستقیما برای خودم بفرستند!

ممکن است عده ای تصور کنند اگر در دایرکت فحش بدهند آمار مخالفان پایین می آید این عزیزان در قسمت عمومی بنویسند به عنوان مخالف فحشی در دایرکت نثار من کرده اند!"

ناگفته نماند رفتار برخی کاربران به قدری خارج از عرف و هنجارشکنانه است که فقط موجب التهاب در فضای همدلی و همزبانی کشور می شود و هیچ طیف و گروهی این رفتار را تائید نمی کند و هیچ توجیهی برای فحاشی و توهین به افراد وجود ندارد،حتی اگر نطر شخص مخاطب مخالف نظر برخی دیگر باشد.

شایان ذکر است از مسئولین و چهره ها انتظار می رود در فضای آرام کنونی کمتر به تحریک افکار عمومی در فضای مجازی و فضاهای غیر رسمی بپردازند و این مثل در اینگونه مواقع بیشتر خودنمایی میکند که "هر نکته جایی و هر سخن مکانی دارد".
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : کوچک زاده: خواهش میکنم فحش هاتون رو دایرکت کنید

 کوچک زاده: خواهش میکنم فحش هاتون رو دایرکت کنید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS