امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 09:34:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22614

تاریخ انتشار : 25/04/1394 - 17:03

،تلاش بی‌بی‌سی برای ماهی‌گیری از شادی جمعی از مردم/پیگیری خط اختلاف پس از شادمانی در خیابان‌ها

طبق معمول همیشه بی بی سی فارسی نقش برجسته‌ای در پررنگ کردن خطوط اختلافی دارد و تلاش می‌کند تا شعارهای این جشن عمومی را به سمت تقابل با یک جریان فکری خاص متمایل کند.

جویباران ـ

به گزارش بلاغ،

در حالی که خبرگزاری‌ها و رسانه‌های داخلی از شادی مردم برای به سرانجام رسیدن تلاش‌های تیم مذاکره کننده هسته‌ای خبر می‌دهند برخی رسانه‌های ضدانقلاب و معاند تلاش می‌کنند تا با پررنگ کردن نظرات منتقدان شادی مردم را به عرصه دودستگی و تقابل تبدیل کنند.

طبق معمول همیشه بی بی سی فارسی نقش برجسته‌ای در پررنگ کردن خطوط اختلافی دارد و تلاش می‌کند تا شعارهای این شادمانی را به سمت تقابل با یک جریان فکری خاص متمایل نماید.

بیشتر رسانه‌‍‌های ضدانقلاب از صبح امروز با قطع برنامه‌های عادی خود تلاش می‌کنند تا افکار عمومی داخل ایران را برای سر دادن شعارهای اختلاف افکنانه در جریان شادمانی شب گذشته ترغیب کند.

هرچند همه مردم از این دستاورد خوشحال هستند اما کشاندن پای درگیری‌های جناح‌ها به این دستاورد ملی تنها راه حل مد نظر رسانه‌های ضدانقلاب برای تلخ کردن شیرینی جمع بندی صورت گرفته از مذاکرات هسته‌ای به کام مردم است.

بی‌بی‌سی که در تبدیل کردن شادی ملت‌ها به کانون درگیری سابقه طولانی دارد پیش از این نیز پس از شرکت گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری دهم نقش موثری برای تلخ کردن این پیروزی به کام مردم داشت. این رسانه تلاش کرد تا با دامن زدن به توطئه توهم کام مردم را از پیروزی حضور بی‌سابقه در انتخابات تلخ کند.

در طول مذاکرات همواره موضع بی‌بی‌سی همسو با طرف غربی درخصوص منحرف شدن برنامه هسته‌ای ایران بود اما با ثمر رسیدن تلاش‌های دستگاه دیپلماسی کشورمان بی‌بی‌سی تلاش می‌کند نه‌تنها خود را در شادی مردم شریک کند بلکه درصدد است تا این شادمانی را مطابق با اهداف اختلاف‌افکنانه خود هدایت کند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : ،تلاش بی‌بی‌سی برای ماهی‌گیری از شادی جمعی از مردم/پیگیری خط اختلاف پس از شادمانی در خیابان‌ها

،تلاش بی‌بی‌سی برای ماهی‌گیری از شادی جمعی از مردم/پیگیری خط اختلاف پس از شادمانی در خیابان‌ها

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS