امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 03:58:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22602

تاریخ انتشار : 25/04/1394 - 08:38

پیشگوی هتّاکی، هتّاک از آب درآمد!

جویباران ـرجانیوز:

فارس: رسول منتجب‌نیا، فعال اصلاح‌طلب و قائم مقام حزب اعتماد ملی در بخشی از گفت‌وگوی مطوّل خود با شماره دوشنبه روزنامه آرمان امروز به مسئله انتخابات مجلس دهم اشاره و اظهار کرده است:

بعد از اینکه قوه مهم مقننه سه دوره متوالی در اختیار تندروها و کارنابلدها بود، این بار مجلسی اصلاح‌طلب و با رویکرد اعتدالی تشکیل خواهد شد تا بلکه در کنار دولت تدبیر و امید، بتوانند کشور را از شرایطی که ندانم‌کارها و سوءاستفاده‌کنندگان رقم زده‌اند، رهایی پیدا کند!

او همچنین گفته است: باید امیدوار بود که بعد از تشکیل مجلس دهم، دستگاه‌های اجرایی و نظارتی یکپارچه در اختیار واقع‌گراها قرار بگیرد تا از این طریق بتوانیم برنامه‌هایی کارشناسی را برای آینده تعیین کنیم و همچنین در اجرا هم کار به دست کاردان‌ها برسد و هم اینکه فضا برای سوءاستفاده کنندگان فضایی ناامن باشد.

 

*جریان سیاسی خاص از فقدان رفتار صحیح سیاسی در میان برخی ارکان خود و نداشتن تقوای جمعی رنج شدیدی می‌برد.

رنج شدیدی که البته گاهی عنان کار را از دست حلقه ستادی این جریان نیز بیرون می‌کشاند و ارکانی از این جریان، اهداف را در کف خیابان‌ها، قهر از انتخابات و توهین به مردم و به نمایندگان مردم پی می‌گیرد!

این خارج‌شدگی عنان کار از دست ستادی‌های جریان خاص نیز اگرچه بارها مورد اعتراض آنها واقع شده و در صحبت‌های خود تأکید کرده‌اند که از اظهار نظرهای اینچنینی برخی چهره‌های وابسته به خود در عذابند اما به دلیل برخی خرابی‌های ساختاری و نگاه‌های غلط در رویکرد جریان سیاسی خاص؛ به نظر می‌رسد که آنها باید فعلا با این بلیّه بعنوان یک بیماری کهنه و لاعلاج کنار بیایند و هزینه بدسخنی‌های اشاره شده را نیز بپردازند.

قبل از منتجب‌نیا نیز محسن رهامی، دبیر کمیته انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان طی مصاحبه‌ای با روزنامه آفتاب یزد گفته بود: مجلس نهم اجازه داد میلیاردها از بیت‌المال اختلاس شود!

مجلس نهم تاکنون در مقابل تمام این توهین‌ها و هتّاکی‌ها سکوت کرده است.

یادآور می‌شود، منتجب‌نیا به تازگی و در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد، سخنان سال ۸۷ جریان خاص را تکرار کرده و اینطور اظهار داشته است که اگر در انتخابات آتی از حق‌الناس حفاظت شود، اصلاح‌طلبان پیروز انتخابات می‌شوند!

او قبل از این صحبت‌ها پیش‌بینی کرده بود که عده‌ای در شب‌های قدر قصد دارند به بزرگان نظام «هتّاکی» کنند...

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : پیشگوی هتّاکی، هتّاک از آب درآمد!

 پیشگوی هتّاکی، هتّاک از آب درآمد!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS