امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 01:30:51
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22593

تاریخ انتشار : 25/04/1394 - 08:30

پدرخوانده‌ها استاندار فارس را انتخاب کردند نه دولت

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از کلیدخوردن استیضاح وزیر کشور خبر داد و گفت: نقش پدرخوانده‌ها در انتخاب استاندار فارس قابل‌ توجه بود و می‌توان گفت پدرخوانده‌ها استاندار فارس را انتخاب کردند نه دولت.

جویباران ـرجانیوز:

فارس: سید حسین ذوالانوار بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت با انتخاب یک استاندار بدون تجربه برای فارس نشان داد که جایگاه این استان با ۲۹ شهرستان را در این انتخاب مورد توجه قرار نداده است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فارس همواره در قله قرار دارد، تصریح کرد: زمانی که مقام معظم رهبری جایگاه فارس را این‌قدر رفیع و ارزنده تبیین می‌کنند چرا وزیر کشور در انتخاب استاندار برای این خطه از ایران که دارای جایگاه بزرگی است از این موضوع به‌راحتی عبور می‌کند.

وی افزود: فارس در طول تاریخ همواره دارای ظرفیت‌های بسیاری از بعد مدیریتی بوده است اما این موضوع برای ما قابل‌ هضم نیست که یک استاندار غیربومی و ناآشنا با این استان برای فارس انتخاب شود.

ذوالانوار ادامه داد: انتخاب استاندار با پدرخوانده‌های دولت بوده است و نه خود دولت، که این موضوع را وزیر کشور باید با صراحت پاسخ گوید.

وی گفت: دو سال زمان می‌برد تا استاندار معرفی‌ شده، این استان را بشناسد تا با نقاط ضعف‌ و قوت آن آشنا شود.

نماینده مردم شیراز در خانه ملت تصریح کرد: نمایندگان فارس نه‌تنها در مراسم معارفه استاندار جدید فارس شرکت نمی‌کنند بلکه به‌شدت از دولت به دلیل بی‌توجهی به خواست مردم این استان گلایه‌مند هستند.

وی با اشاره به اظهار گلایه‌مندی نمایندگان برخی از استان‌ها از وزیر کشور بیان کرد: درخواست استیضاح وزیر کشور امروز با حدود ۴۰ امضا به هیئت‌ رئیسه مجلس تقدیم شده است.

ذوالانوار در ادامه در پاسخ به اظهارنظر وزیر کشور در مورد دخالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در امور اجرایی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتخب بی‌واسطه از سوی مردم هستند و مسئولیت پیگیری مطالبات مردم را دارند، ما خواسته مردم را مطرح کردیم و در هر زمان و مکان دیگری نیز این روند را ادامه می‌دهیم زیرا برای رأی مردم ارزش قائل هستیم، وزیر کشور باید پاسخ دهد که چرا نسبت به خواسته به‌حق مردم همیشه در صحنه فارس بی‌تفاوت بوده است.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : پدرخوانده‌ها استاندار فارس را انتخاب کردند نه دولت

 پدرخوانده‌ها استاندار فارس را انتخاب کردند نه دولت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS