امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 05:50:16
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22588

تاریخ انتشار : 25/04/1394 - 08:26

زیر بار توافقی که ضد منافع ملی باشد نمی‌رویم

نماینده مردم ملایر در مجلس با تأکید بر اینکه نباید زیر بار توافقی رفت که ضد منافع ملی است گفت: ایران بدون آرمان‌ معنایی ندارد و به همین خاطر هیچگاه دست از اصول خود دست برنخواهیم داشت.

جویباران ـرجانیوز:

احمد آریایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با فارس در همدان با بیان اینکه جمع‌بندی نهایی مذاکرات ایران با ۱+۵ در حال حاضر بر روی کاغذ است، اظهار کرد: باید تا آخر پاییز صبر کرد تا روند عملی مذاکرات را مشاهده کنیم.

وی با بیان اینکه نتیجه مذاکرات بعد از تصمیم‌گیری رهبری، شورای عالی امنیت ملی و مجلس مشخص می‌شود، عنوان کرد: به نظر بنده باید ابتدا دید طرف مقابل چه تصمیمی در زمینه جمع‌بندی نهایی اتخاذ می‌کند و بعد تصمیم لازم را گرفت.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این مذاکرات تیم ایران حقی را از طرف مقابل نگرفته، خاطرنشان کرد: در این جمع‌بندی ایران به دنبال اثبات حق خود بوده‌ است.

وی با بیان اینکه ایران در روند مذاکرات به منظور افزایش اعتماد طرف مقابل از برخی حقوق خود عقب‌نشینی کرده، تأکید کرد: واقعیت این است نظام سلطه دارای ابزار زور بوده و بین واقعیت و حقیقت نیز فاصله وجود دارد.

آریایی‌نژاد با بیان اینکه کار مفید مذاکرات می‌تواند نزدیک کردن حقیقت و واقعیت به هم باشد، گفت: البته ما هیچ گاه از اصول و اعتقادات خود دست بر نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: با مشخص شدن نتیجه مذاکرات در آخر پاییز فضا برای تحرک علمی و ایجاد اشتغال بیشتر خواهد بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس با تأکید بر اینکه نباید زیر بار توافقی رفت که ضد منافع ملی است، گفت: ایران بدون آرمان‌ معنایی ندارد و به همین خاطر هیچگاه از اصول خود دست برنخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه باید تأمل کنیم تا حرکت طرف مقابل نسبت به این جمع‌بندی مشخص شود، گفت: نتیجه نهایی این جمع‌بندی بستگی به منافع دو طرف دارد.

آریایی‌نژاد در پایان با تقدیر از تیم مذاکره‌کننده، توصیه کرد نباید با عجله و بدون احتیاط تصمیم گرفت بلکه باید تمام جوانب کار را شناسایی کرده و در راستای اعتلای نظام اقدام کرد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : زیر بار توافقی که ضد منافع ملی باشد نمی‌رویم

 زیر بار توافقی که ضد منافع ملی باشد نمی‌رویم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS