امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 09:09:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22490

تاریخ انتشار : 23/04/1394 - 08:23

وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان می‌رسد!

یک عضو کمیسیون عمران مجلس از پیشنهاد ۱۲ نماینده مجلس به رئیس‌جمهور برای رفع موانع ازدواج جوانان و افزایش وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان خبر داد

جویباران ـپایگاه 598 -

،عضو کمیسیون عمران مجلس از پیشنهاد تعدادی از نمایندگان مجلس به رئیس‌جمهور مبنی بر افزایش وام ازدواج به ده میلیون تومان خبر داد.

عباس فلاحی در گفت‌وگو با برنامه « بدون خط خوردگی» رادیو گفتگو با اشاره به نامه 12 نماینده مجلس به رئیس جمهور برای رفع موانع ازدواج جوانان اظهار داشت: چندین بار نمایندگان مجلس با وزرا از جمله وزیر اقتصاد در ارتباط با بحث ازدواج جوانان و رفع موانع اقتصادی آن گفتگوهایی را انجام داده اند اما به نتیجه نرسیده است.

وی افزود: با توجه به نگرانی هایی که از کاهش ازدواج جوانان و افزایش طلاق وجود دارد ، تعدادی از نمایندگان مجلس تصمیم گرفتند در این ارتباط به رئیس جمهور نامه ای بنویسند تا گشایشی در اعتبارات مربوط به وام ازدواج صورت بگیرد.

فلاحی با بیان اینکه در چند ماه اخیر شاهد گشایشی در اعتبارات پولی کشور و موجودی بانک ها بوده ایم، تصریح کرد: با توجه به این موضوع تعدادی از نمایندگان مجلس پیشنهاد دادند که وام ازدواج جوانان به 10 میلیون تومان افزایش یابد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ،همچنین به دیگر پیشنهادات نمایندگان پارلمان در ارتباط با این وام از جمله قرص الحسنه بودن وام ازدواج اشاره کرد و گفت:‌همچنین این نمایندگان در نامه خود به رئیس جمهور پیشنهاد دادند دوره برگشت این وام چهار ساله باشد.

فلاحی با اشاره به اهمیت تسریع در پرداخت وام ازدواج و رفع موانع آن خاطر نشان کرد: پیش از این برخی از وزرا به نمایندگان در این ارتباط قول هایی داده بودند اما عملیاتی نشده بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر موجودی بانک ها 70 هزار میلیارد تومان است در پاسخ به این سوال که چگونه می توان اثار تورمی وام ازدواج 10 میلیون تومانی را کنترل کرد، گفت: ‌اگر رئیس جمهور در این ارتباط دستور بدهند، نمایندگان مجلس با کمک وزرا تمهیداتی را در این ارتباط می اندیشید از جمله اینکه پول نقد در اختیار خانواده ها قرار داده نشود و به صورت غیر مستقیم خانواده ها بتوانند از این پول استفاده کنند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان می‌رسد!

 وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان می‌رسد!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS