امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 06:50:22
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22416

تاریخ انتشار : 22/04/1394 - 15:51

با حضور معاون استاندار مازندران

فرماندار جدید بابل معارفه شد

فرماندار جدید بابل با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران معارفه شد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

مراسم تودیع و معارفه فرماندار بابل عصر امروز با حضور علیرضا یونسی معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار مازندران و مدیران شهرستان بابل در جلسه شورای اداری این شهرستان برگزار شد.

علی‌رضا یونسی در این مراسم با اشاره به اینکه رمضان ماه بهار قرآن و ماه امامت و ولایت است،گفت: تودیع و معارفه امری طبیعی بوده که بر مبنای ضرورت‌ها انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسئولیت، امانتداری نظام و خدمتگزاری به مردمی است که از مردم دوران پیامبر (ص) و حضرت علی (ع) بهترند، افزود: مسئولیت، جایگاه بسیار ارزشمند، یک تعهد، رسالت و امانت الهی است که از جانب نظام به دوش ما سنگینی می‌کند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه مردم ما شایسته تکریم هستند، تصریح کرد: هیچ جای دنیا دموکراسی موجود ایران را ندارد که مردم آن با چنین حضور باشکوهی براساس مقررات برای انتخاب کاندیدای خود پای صندوق‌های رای بیایند.

وی یادآور شد: مردم رئیس جمهوری انتخاب کردند که از جنس خودشان بوده و توانسته با وجود تحریم‌ها و مشکلات سخت اقتصادی کارهای ارزشمندی انجام دهد، اگرچه مردم طبقات پایین جامعه زندگی سختی دارند اما بسیار صبورند لذا شایسته است برای چنین مردمی نوکری کرد.

یونسی با اشاره به اینکه مسئولیت و مقام اگر همراه با خداشناسی نباشد انسان را خودخواه و متکبر می‌کند، گفت: ناظر واقعی خداوند است و مسئولان باید در اطاعت از خداوند خدمت صادقانه داشته و چشم و دل خود را پاک کرده تا بتوانند نوکری مردم کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما افتخار می‌کنیم مسلمان و ایرانی هستیم و زیر سایه نظام زندگی می‌کنیم، قدرت و اقتدار ایران اسلامی سبب شد دشمنان مستبد جهان‌خوار به پای میز مذاکره با ایران بیایند که این همان اثبات حقانیت ملت ایران است.

یونسی با اشاره به اینکه امروزه مبارزه با سلاح جنگی نیست زمان جنگ‌ نرم فرا رسیده و در این جنگ هر ملتی که به سلاح ایمان مجهزتر باشد موفق‌تر است، ادامه داد: امروز دشمن به این مرحله رسیده که ایران اسلامی پرچم‌دار همه آزادی‌خواهان و متقیان جهان است و با سلاح شجاعت و پاکی خود در برابر ظالمان پای میز مذاکره آمده است و حرفی برای گفتن دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه دشمنان به این واقعیت دست یافتند که ایران از نظر علمی دست کمی با کشورهای غربی ندارد، گفت: تکیه مردمی هیچ کشوری به مثابه ایران نیست، ایران از معرفتی حمایت می‌کند که با جان مردم سازگاری دارد و آن دفاع از حق است.

فرماندار جدید بابل نیز در مراسم معارفه‌اش مسئولیت را فرصت مناسبی برای خدمتگزاری به مردم برشمرد و اظهار کرد: در تمام دوران مسئولیتم همواره نگاه من به رضایت خداوند بوده است.

محمدتقی عباسپور گفت: شهرستان بابل دارای ظرفیت بسیار ارزنده‌ای است که امیدواریم با استفاده از این پتانسیل شاهد توسعه شهرستان بابل در حوزه‌های مختلف باشیم.

به گزارش بلاغ، در این مراسم رجب ملایی‌رئیسی تودیع و مخمدتقی عباسپور به عنوان فرماندار بابل معارفه شد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : فرماندار جدید بابل معارفه شد

فرماندار جدید بابل معارفه شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS