امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 07:58:41
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22326

تاریخ انتشار : 21/04/1394 - 17:19

ادعای جالب عضو تیم مدیریتی لاپورتا درباره انتقال نیمار

طبق ادعای یکی از کسانی که خوان لاپورتا برای تیم مدیریتی خود در صورت پیروزی در انتخابات ریاست آبی‌و‌آناری‌ها انتخاب کرده، خرید نیمار برای بارسا ممکن است سه برابر رقمی که گفته شده هزینه داشته باشد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ،

خوان اولیور، کسی که خوان لاپورتا کاندیدای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، او را به عنوان نایب رئیس بعدی کاتالان‌ها در نظر گرفته است، اعلام کرد که ممکن است جنجال انتقال نیمار از تیم فوتبال سانتوس برزیل به کاتالونیا بسیار پرهزینه‌تر از آن چیزی باشد که گفته شده است.


انتقال نیمار  به بارسلونا که تابستان سال 2013 با رقم اولیه نزدیک به 56 میلیون یورو صورت گرفت، با افشاگری یکی از اعضای باشگاه مشخص شد که بیش از هشتاد میلیون یورو برای کاتالان‌ها هزینه داشته است. اکنون اما اولیور ادعا می‌کند که این رقم می‌تواند به مراتب بیشتر از اینها باشد.

وی اظهار داشت: زمانی که شما به جنبه‌های مالی قضیه انتقال نیمار نگاه می‌کنید یک سؤال در ذهن‌تان شکل می‌گیرد: اینکه هزینه نهایی خرید او چقدر بوده است؟ تا الان این رقم 100 میلیون بوده است، اما با پروسه‌های قانونی که برای بررسی این جابه‌جایی در جریان است، این رقم می‌تواند 122 میلیون دیگر افزایش پیدا کند و در نهایت به 222 میلیون یورو برسد.

پنهان‌کاری ساندرو روسل و خوسه‌ماریا بارتومئو، رؤسای پیشین باشگاه بارسلونا درباره رقم واقعی انتقال نیمار جهت فرار از پرداخت مالیات ممکن است، جرایم نقدی سنگینی را به این آبی‌و‌اناری‌ها تحمیل کند که هزینه نهایی خرید این بازیکن برزیلی را به مراتب افزایش می‌دهد.

اولیور در ادامه ادعا کرد که هدفش کمک به افزایش درآمد باشگاه بارسلونا در دوره مدیریتی لاپورتاست، البته در صورتی که رئیس پیشین کاتالان‌ها در انتخابات ریاست این باشگاه پیروز شود.

وی افزود: هدف ما این است که در یک بازه زمانی پنج ساله درآمد باشگاه را به بیش از 45 درصد افزایش دهیم. البته از ما نباید انتظار انجام کارهایی را داشت که در دوره اول مدیریت لاپورتا انجام دادیم، زمانی که درآمد باشگاه سه برابر شد./آ
 

/3004

دیدگاه شما در مورد : ادعای جالب عضو تیم مدیریتی لاپورتا درباره انتقال نیمار

ادعای جالب عضو تیم مدیریتی لاپورتا درباره انتقال نیمار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS