امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 03:46:02
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22233

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 18:51

سخنران مراسم روز قدس نوشهر:

یهودشناسی و بصیرت راه مقابله با هجمه‌های فرهنگی یهود

سخنران مراسم روز قدس نوشهر با بیان اینکه رژیم جعلی اسرائیل با ترفندهای مختلف به دنبال ضربه‌زدن به اسلام است، گفت: باید با یهودشناسی و با بصیرت در مقابل هجمه‌های فرهنگی یهود مقابله کرد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

 

نوشهرآنلاین، حجت‌‌الاسلام مرتضی دهشت در سخنان روز قدس در نوشهر با اشاره به جنایات آمریکا در منطقه، اظهارداشت: داعش دولت اسرائیلی عراق و شام است، نه دولت اسلامی، این گروه تکفیری بویی از اسلام نبرده است و تنها با حمایت‌های آمریکا و اسرائیل است که در منطقه پدید آمده است.

وی با بیان اینکه رژیم جعلی اسرائیل با ترفندهای مختلف به دنبال ضربه‌زدن به اسلام است، گفت: باید با یهودشناسی و با بصیرت در مقابل هجمه‌های فرهنگی یهود مقابله کرد.

سخنران مراسم روز قدس نوشهر در ادامه به بیان ویژگی‌های یهود در زمان پیامبر(س) پرداخت و گفت: انحراف در عبادت با نصب نمادهای شیطانی و گوساله‌پرستی از مهم‌ترین انحرافات یهود در آن زمان بود.

وی ادامه داد: امروز هم همان گوساله و طرفدارانش با نمادهای دیگر نظیر رژیم صهیونیستی بر دنیا حاکم هستند.

دهشت یهودشناسی را در دنیای امروز امری ضروری دانست و افزود: روحیه آپارتایدی، برتری‌طلبی و نژادپرستی از نشانه‌های قوم یهود است.

وی به ساخت ابزارهای جاسوسی نظیر وایبر، لاین و همچنین سایت‌های مختلف که در جهت اهداف رژیم صهیونیستی راه‌اندازی می‌شود اشاره کرد و آن را از نمونه‌های انحصارطلبی این رژیم عنوان کرد.

این سخنران عنوان کرد: جوانان توجه داشته باشند که در کشوری که کلید اینترنت و رسانه‌های آن در دستان رئیس جمهور آن است، چرا سواد رسانه‌ای مردم آن حدود 5درصد است.

دهشت در پایان با اشاره به اینکه امروز ملت ایران با حضور حماسی خود و با مشت‌گره‌کرده دندان اسرائیل را خرد کردند، بیان کرد: باید از چهار روش فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی با صهیونیست‌ها مبارزه کرد تا به نابودی برسند که به فضل خدا با درایت مقام‌معظم رهبری جمهوری اسلامی در هر چهار زمینه قدرتمند در مقابل صهیونیست‌ها ایستاده است.
انتهای پیام/

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : یهودشناسی و بصیرت راه مقابله با هجمه‌های فرهنگی یهود

یهودشناسی و بصیرت راه مقابله با هجمه‌های فرهنگی یهود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS