امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 23:07:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22232

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 18:50

دبیر اتاق اصناف ساری مطرح کرد

اعلام حمایت اصناف و بازار مرکز مازندران از تیم هسته ای کشور/ساخت دانشگاه اصناف و بازریان در آینده ای نزدیک

دبیر اتاق اصناف ساری از حضور بازاریان در دانشگاه اصناف در آینده ای نزدیک خبر داد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

 

مجتبی کواکبیان  در حاشیه راهپیمایی روز قدس به خبرنگار مازنداصناف گفت: اصناف و بازاریان همواره در تمام مناسبت ها در کنار نظام و رهبری بوده اند.

 

وی افزود: با توجه به اینکه نقش اصناف و بازار چه از بدو پیروزی انقلاب ، چه در زمان جنگ و چه در زمان بازسازی و چه در حوادث غیر مترقبه بی بدیل و تاثیرگذار بوده است، امروز هم حضور گسترده و پرخروش آنان را در روز قدس شاهد هستیم.

 

کواکبیان تصریح کرد: از ابتدای فرمان حضرت امام (ره) مبنی بر اعلام آخرین جمعه ماه رمضان با عنوان روز قدس تا کنون، اصناف و بازار در کنار تمام آحاد و اقشار کشور همواره در صحنه و گوش به فرمان رهبری بوده اند، علیرغم اینکه در بعضی اوقات هم مورد بی مهری مسئولان عزیز قرار گرفته اند.

 

دبیر اتاق اصناف ساری در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص روند مذاکرات هسته ای کشورمان اظهار داشت: اعتقاد اصناف و بازار بر توجه به فرمایشات رهبری معظم در عرصه های مختلف اقتصادی و بویژه در بحث هسته ای تابع محض بوده و هستیم.

 

وی خاطر نشان کرد: اصناف و بازار ضمن آرزوی موفقیت برای تیم مذاکره کننده کشورمان، حمایت خود را از تیم هسته ای با در نظر گرفتن خطوط قرمز و منافع ملی کشور اعلام می دارد.

 

کواکبیان در بخش دیگری از این گفت و گو و در پاسخ به سوال خبرنگار مازنداصناف در خصوص راه اندازی دانشگاه اصناف گفت: در آینده ای نزدیک حضور بازاریان در دانشگاه اصناف محقق خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: اتاق اصناف مرکز مازندران بدنبال ارتقاء سطح علمی و آموزش اصناف و بازاریان ساری، تفاهم نامه ای را با دانشگاه علمی کاربردی منعقد ساخت که طی آن از مهر سال جاری داوطلبان و علاقمندان جامعه اصناف و بازاریان می توانند در چند رشته مختلف نظیر مدیریت کسب و کار، IT و ... ثبت نام نمایند.

 

وی با اعلام اینکه اتاق اصناف، از خانواده اصناف که واجد شرایط لازم باشند با کمترین شهریه دانشجو می پذیرد؛ افزود: امیدواریم با هماهنگی و پیگیری های در دست اجرا و نیز انجام امور مالکیت زمین جاده فرح آباد ساری، در آینده ای نزدیک شاهد ساخت اولین دانشگاه اختصاصی اصناف در شمال کشور باشیم.

/3004

دیدگاه شما در مورد : اعلام حمایت اصناف و بازار مرکز مازندران از تیم هسته ای کشور/ساخت دانشگاه اصناف و بازریان در آینده ای نزدیک

اعلام حمایت اصناف و بازار مرکز مازندران از تیم هسته ای کشور/ساخت دانشگاه اصناف و بازریان در آینده ای نزدیک

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS