امروز دوشنبه 07 اسفند 1396
ساعت 00:36:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22230

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 18:49

گزارش لحظه به لحظه با مردم نوشهر در راهپیمایی روز قدس؛

داعش مترسک دست ساز اسرائیل/ لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب/ زبان و تصویر پاسخگوی حماسه مردمی نیست

مراسم راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم و مسئولین نوشهر برگزار شد.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

 

نوشهرآنلاین،
 10:20 با وجود اینکه راهپیمایی در نوشهر ساعت 11 شروع میشود؛ مردم از ساعتی قبل در محل راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردها حضور پیدا کردند.

 10:30 حضور جوانان و کودکان با نمادهایی در دست بین جمعیت مشهود است.

 10:55 دانشجوی 22 ساله نوشهری: داعش مترسک دست ساز اسرائیل
 


علی رضایی با اشاره به اینکه اسرائیل یک سیاستمدار دروغین است، افزود: اسرائیل و هم پیمانانشان یک سناریوی مترسکی راه انداخته‌اند و می‌خواهند با کنترل ذهن مردم، افکار مسموم خود را به آن‌ها بخورانند.

این دانشجو داعش را مترسک دست‌ساز اسرائیل توصیف و خاطرنشان کرد: داعش و گروه‌های تروریستی که هدفشان تخریب اسلام است دست ساخته‌ی اسرائیل هستند.

وی با تاکید بر اینکه فلسطین متعلق به جهان اسلام است، ابراز داشت: امروز با دهان روزه به میدان آمده‌ایم با مشت‌های گره‌کرده ندای مرگ بر اسرائیل سرمی‌دهیم تا همه فلسطینیان بدانند هیچ زمانی تنها نیستند و همه‌ی مردم جهان با آن‌ها هم نوا خواهند بود.
 

 11:05 آغاز راهپیمایی در نوشهر با شعارهای یا علی و یا مهدی

 11:07 لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب
 
فرماندار نوشهر در این گفت‌وگو اظهارداشت: بي ترديد اين حضور حماسي و خروش انقلابي و ديني كه در لبيك به نداي تاريخي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) و در راستاي پيروي از منويات مقام عظماي ولايت شكل خواهد گرفت برگ زرين ديگري را در تاريخ سراسر حماسه، ثبت خواهد كرد.

محمدعلی قمی اویلی به حضور پرشور مردم روزه‌دار نوشهر تصریح کرد: امروزه دیگر دشمنان باید بدانند مسلمانان بیدار شدند

وی روز قدس را به عنوان عنصر الهام بخش انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: در آن زمان که امام روز قدس را بنا گذاشت کسی باور نداشت که این مسئله به قوت ادامه پیدا کند و به واسطه روح پاک و بلند و تفکر الهی امام راحل بركات زيادي نصيب مردم مظلوم فلسطين شده است.

11:17 شعار مسلمان مجاهد شهادتش حیات است/ اتحاد اتحاد تنها ره نجات است، در بین جمعیت روزه دار نوشهری طنین انداز شده است.
 
 11:20 زبان و تصویر پاسخگوی حماسه مردمی نیست

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه نوشهر: این حماسه پرشور مردم نوشهر با اینکه در شب قبل در مراسم احیاء شرکت داشتند دیگر با زبان و تصویر پاسخگو نیست بلکه مردم با دل و عشق خود به ولایت در صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند.

11:25 کارمند38 ساله نوشهری: اسرائیل با نفرین مردم جهان نابود خواهدشد

مریم روستایی با بیان اینکه اسرائیل با نفرین مردم جهان نابود خواهدشد، عنوان کرد: اسرائیل تا نابودشدن چند قدم بیشتر فاصله ندارد و روزی همین آه‌های مردم مظلوم فلسطین دامن‌گیر اسرائیل خواهد شد.

وی اوضاع بد کشوری اسرائیل را فرجام زیاده‌خواهی این دولت خواند و گفت: کشوری مثل اسرائیل که خود را یک جهان کامل می‌داند از اوضاع خوبی برخوردار نیست و فقط با سرپوش‌گذاشتن سعی در بهتر جلوه‌دادن کشور خود دارد.

روستایی با اشاره به اینکه قدس برنده میدان جنگ اسرائیل است، اذعان داشت‌: درست است که فلسطینیان سالیان سال است که می‌جنگند ولی بالاخره یک روز حق پیروز می‌شود و باطل از بین می‌رود.

وی افزود: امروز شرکت کردم تا به اسرائیل بگوییم مردم قدس هیچ زمانی تنها نخواهند بود و شاید نتوانم آنجا باشم و بجنگم اما از اینجا با مرگ بر اسرائیل با آنها خواهم جنگید.

11:30 جمعیت به جلوی شهرداری رسیده اند و شعار جنایات اسرائیل جنایات آمریکا است/ این همه قتل و غارت حمایت آمریکا است، در بین جمعیت حاضر شنیده می شود.

11:28 دانش آموز 14 ساله نوشهری: هم نوایی با کودکان فلسطینی

زهراسادات پوریان با تاکید بر اینکه جهان اسلام باید از وجود دشمنان پاک شود، اذعان داشت: همه‌ی جنایت‌های اسرائیل و کشتار مردم مظلوم فلسطین نفرین سنگینی خواهد شد که اسرائیل را از ریشه از بین خواهد.

این دانش آموز نوشهری اضافه کرد: من هر سال در راهپیمایی شرکت می‌کنم و امسال هم خوشحالم که توانسته‌ام شرکت کنم تا اسرائیل کودک کش بداند ماهم با کودکان و نوجوانان فلسطینی هم نوا هستیم.

11:35 رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی دریایی نوشهر: فرهنگ آرمانی اسلام، کمک به مظلوم


حجت الاسلام حجازی با بیان اینکه مسلمانیم و فرهنگ آرمانی اسلام این است که هر فرد مسلمان باید به داد همنوع خود برسد، خاطرنشان کرد: امروز هم اولین و کاملترین مصداق مظلومیت جهان مردم یمن‌ و فلسطین هستند.
 


40: 11 ورزشکار نوشهری: پایه‌گذاری حکومت شیطان با اشغال فلسطین


نادعلی میرزایی تبار با بیان اینکه اسرائیل نطفه‌ی حرامی جهان است، گفت: اسرائیل جنایت‌هایی مرتکب شده است که فقط توسط یک حیوان درنده مانند اسرائیل بر خواهدآمد.

وی با اشاره به اینکه اسرائیل می‌خواهد فقط خودش به همه‌ی دنیا سیطره داشته باشد، گفت: اسرائیل به معنای واقعی یک کشور غاصب است و می‌خواهد با اشغال فلسطین نقشه‌ی شوم حکومت شیطان را پایه‌گذاری کند.

میرزایی‌تبار افزود: من در این راهپیمایی شرکت کردم تا به همه‌ی دشمنان و بدخواهان بگویم شاید سنمان زیاد باشد و پیر شده باشیم ولی هنوز هم می‌توانیم با دست‌هایمان فلسطین را حمایت کنیم.

11:43 خانه‌دار نوشهری: نابودی نقشه‌های شوم اسرائیل به مدد خروش ملت ایران

مرضیه علی‌نژاد با اشاره به اینکه عناصر داعشی زائیده فکر پلید اسرائیل است، توضیح داد: اسرائیل همیشه می‌خواهد برای سرپوش گذاشتن بر گناهان خود دست نشانده‌هایی را منصوب کند تا بتواند راحت‌تر به جنایت بپردازد.

وی نقشه‌های دروغین اسرائیل را نقش برآب خواند و گفت: اسرائیل همیشه خیال خام در سر می‌پروراند و با همین خیال خام پیش می‌ رود ولی ان‌شاءالله امروز به مدد خروش ملت نقشه‌های شومش از بین خواهد رفت.


 45: 11 به آتش کشیدن پرچم اسرائیل و آمریکا و ورود به مصلی
 
 
48: 11 بازاری 58 ساله نوشهری: نابودی اسرائیل، آرزوی همه عدالتخواهان جهان

مرتضی نوری‌فرزاده با تاکید بر اینکه هر سال به راهپیمایی روز قدس می‌آید، اضافه کرد: با وجود اینکه از مشکل جسمی برخوردار هستم ولی هرسال در راهیپیمایی شرکت می‌کنم تا علاقه ی خودم را به مردم مظلوم فلسطین نشان دهم.

وی اذعان داشت: آروزی همه‌ی عدالتخواهان جهان نابودی اسرائیل و آمریکا است و ان‌شاءالله امسال این زمینه به مدد مشت‌های گره‌کرده مردم عزیز فراهم خواهد شد.

50: 11 قرائت قرآن
 11:55 نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی : حمایت از تفکر قدس مشت محکمی بر دهان اسرائیل

قاسم احمدی لاشکی با بیان اینکه امام راحل برای حمایت از مظلومان جهان این روز را نامگذاری کرد، اظهارداشت : فلسطینی که امروز حق مسلم‌اش از آن گرفته شده نیاز به حمایت‌های جهانی دارند.

با اشاره به اهمیت روز قدس در جهان اسلام، خاطرنشان کرد: معادلات اخیر منطقه قریب به چند سالی است که در عراق، سوریه و کشورهایی که به واسطه تفکر ضد دینی و ضد اسلامی داعش مورد تهاجم قرار گرفته است و این روز نه تنها برای مسلمانان بلکه برای همه بشریت و حامیان حقوق بشر باید اهمیت داشته باشد.

وی با بیان اینکه پیام روز قدس امسال به واسطه اوضاع منطقه و جنایات داعش و آل‌سعود پر اهمیت‌تر خواهد بود، تصریح کرد: همه مسلمانان جهان در این روز به واسطه حمایت از تفکر قدس به‌پا می‌خیزند تا مشت محکمی بر دهان استکبار باشند و در این روز مردم نوشهر با حضور پررنگ خود، همدلی خشم خود را به ظالمان جهان نشان دهند.
 

11:57 حسن قمی فعال رسانه ای با بیان اینکه امام راحل برای حمایت از مظلومان جهان این روز را نامگذاری کرد، اظهارداشت : فلسطینی که امروز حق مسلم‌اش از آن گرفته شده نیاز به حمایت‌های جهانی دارند.

12:00 شروع مداحی

 12:15 خواندن قطعنامه

12:24 آغاز سخنرانی توسط حجت الاسلام دهشت:

سخنران مراسم روز قدس نوشهر با بیان اینکه داعش دولت اسرائیلی عراق و شام است، اظهارداشت: داعش بویی از اسلام نبرده است.

وی به بیان ویژگی‌های یهود در زمان پیامبر(س) پرداخت و گفت: انحراف در عبادت با نصب نمادهای شیطانی و گوساله‌پرستی از مهم‌ترین انحرافات یهود بود.

حجت الاسلام دهشت تصریح کرد: امروز همان گوساله و طرفداران گوساله با نمادهای دیگر نظیر رژیم صهیونیستی بر دنیا حاکم هستند.

وی یهودشناسی را در دنیای امروز ضروری دانست و گفت: روحیه آپارتایدی، برتری‌طلبی و نژادپرستی از نشانه‌های قوم یهود است.

دهشت یهودشناسی را در دنیای امروز ضروری دانست و گفت: روحیه آپارتایدی، برتری‌طلبی و نژادپرستی از نشانه‌های قوم یهود است.

این سخنران عنوان کرد: امروز در آمریکا سواد رسانه‌ای در حدود 5درصد است در حالیکه کلید اینترنت و رسانه‌ها در دستان رئیس جمهور آمریکا است.

وی با اشاره به اینکه امروز مردم ما با حضور حماسی خود و با مشت‌گره‌کرده دندان اسرائیل را خرد کردند، بیان کرد: باید از چهار روش فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی با صهیونیست‌ها مبارزه کرد تا به نابودی برسند که با درایت مقام‌معظم رهبری در هر چهار زمینه جمهوری اسلامی قدرتمند در مقابل صهیونیست‌ها ایستاده است.

13:10 آغاز خطبه های نمازجمعه با سخنرانی امام جمعه نوشهر

حجت الاسلام محمود مشایخ با اشاره به جایگاه ویژه مبارزه با صهیونیست‌ها، خاطرنشان کرد: د: به دليل شرايط حساس منطقه خاورميانه و جهان اسلام وظيفه مسلمانان دنيا در روز جهاني قدس امسال سنگين تر از سال هاي گذشته بود.

وی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم همیشه در صحنه نوشهر که در گرما و با زبان روزه در این راهپیمایی شرکت کردند، اظهارداشت: راهپيمايی روز قدس زمان مناسبی است که مردم هوشيار و غيور ايران اسلامي برای بيان حق طلبی ملت ايران و محکوم کردن زياده خواهی ابرقدرتها در مذاکرات و توافق خوب بهره لازم را ببرند.

14:25 پایان نمازجمعه

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : داعش مترسک دست ساز اسرائیل/ لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب/ زبان و تصویر پاسخگوی حماسه مردمی نیست

داعش مترسک دست ساز اسرائیل/ لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب/ زبان و تصویر پاسخگوی حماسه مردمی نیست

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS