امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 14:54:21
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22216

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 18:41

امام جمعه رامسر:

تنفر و انزجار از اسرائیل و حمایت از انتفاضه یک عبادت است/ اقتصاد مقاومتی نیازمند یک جهاد همگانی

امام جمعه رامسر گفت: برای اقتصاد مقاومتی باید یک جهاد همگانی همانند ۸ سال دفاع مقدس ایجاد کنیم و پیروز میدان باشیم.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

 

نیمه پر، حجت الاسلام مرتضوی در خظبه های نماز جمعه امروز رامسر گفت: اسرائیل یک غده سرطانی است و تنفر و انزجار و دفاع از مقاومت و فلسطین یک عبادت است.

وی افزود: امروز وجود تکفیری ها و داعشی ها به سود صهیونیست است و باید بدانیم که اینها همه دسیسه های دشمن و آل یهود است.

وی اظهار داشت: هر کسی که دم از تفرقه شیعه و سنی بزند شیعه واقعی سنی واقعی نیست و در جبهه دشمن قرار گرفته است.

امام جمعه رامسر در ادامه بیان کرد: امروز اگر مسلمانان جهان در جای جای این کره خاکی و در رامسر ما در این هوای گرم و شرجی راهپیمایی می کنند و اعلام انزجار از جنایت های استکبار دارند نگاه دینی، نگاه تیز بینی، نگاه با بصیرت و نگاه حق طلبی شما در زیر چتر ولایت است.

وی تصریح کرد: امروز اگر ایران اسلامی در جهان دارای گفتمانی تمدنی و حرفی برای گفتن است به واسطه خون شهدا، بصیرت، تبعیت از ولایت و همیشه در صحنه بودن است.

وی ضمن اشاره به روز شورای نگهبان در هفته پیش رو ابراز داشت: قریب ۳۰ سالی از این نهاد انقلابی و مردمی و قانونی انقلاب ما می گذرد که امام راحل در مورد آن فرمود که مجلس ما مجلس اسلامی است اما باید بر آن نظارت باشد.

حجت الاسلام مرتضوی گفت: این روزها می بینید که چه هجمه های بر شورای نگهبان است و این شورا با انجام دادن وظیفه قانونی خودش خوب عمل می کند و باید از شورای نگهبان تشکر کنیم که این حماسه حضور در انتخابات را در کام مردم شیرین نگه داشته و حتی جریان فتنه را کنترل کرد.

وی در ادامه بیان کرد: اقتصاد مقاومتی را باید عملیاتی کنیم و باید بدانیم که همه چیز ما به توافق در مذاکرات هسته ای وین بستگی ندارد که اگر این‌گونه بیاندیشیم در حق صبوری، عزت، مقاومت مردم ایران ظلم و جفا کرده‌ایم و اگر این همه عزت با یک امضا زیر سوال برود خیانت است.

وی تاکید کرد: باید بداینم که زیاده خواهی آمریکا و هم پیمانانش تمامی ندارد و شنیدیم که وزیر امور خارجه در مقابل حرف های بی ارزش آنها گفت جوانان و ملت ایران را تهدید نکنید.

وی در پایان گفت: برای اقتصاد مقاومتی باید یک جهاد همگانی همانند ۸ سال دفاع مقدس ایجاد کنیم و پیروز میدان باشیم و اگر برخی ها از من بودن بیرون بیاییند و گوش فرمان رهبر باشند می توانیم یک اقتصاد مقاومتی سالم و بدون بیکاری در ایران داشته باشیم.
انتهای پیام/

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : تنفر و انزجار از اسرائیل و حمایت از انتفاضه یک عبادت است/ اقتصاد مقاومتی نیازمند یک جهاد همگانی

تنفر و انزجار از اسرائیل و حمایت از انتفاضه یک عبادت است/ اقتصاد مقاومتی نیازمند یک جهاد همگانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS