امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 07:53:19
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22207

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 18:32

نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه:

هر جا در مذاکره زور و تهدید وجود داشت صحنه را به‌دست بسیجیان بسپارید

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس گفت: از تیم مذاکره‎کننده هسته‌ای تقاضا دارم هرجا که دیدند طرف مذاکره‎کننده غربی زیاده‌خواهی می‌کند و زور و تهدید وجود دارد، با شجاعت میز مذاکره را ترک کرده و صحنه را به‎دست بسیجیان بسپارند.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

 

احمدعلی مقیمی در جمع مردم شرکت‌کننده در راهپیمایی روز قدس بهشهر، با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، اظهار کرد: امسال در شرایطی مراسم روز قدس را برگزار می‌کنیم که امت اسلامی و منطقه خاورمیانه زیر فشارهای سختی قرار دارد، اما در این شرایط ملت ما با حضور گسترده حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطین به تصویر کشید.

وی ادعای مدافع حقوق بشر بودن سازمان‌های غربی را پوچ و بی‌اساس خواند و افزود: ظلمی بالاتر از این وجود ندارد که همین سازمان‌های به‌ اصطلاح حقوق بشری برای حمایت از حیوانات قانون وضع می‌کنند، اما جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل علیه مردم بی‌دفاع فلسطین را نمی‌بینند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس بیان کرد: امام خمینی (ره) سرزمین فلسطین را متعلق به همه مسلمانان دانستند و نخستین اثر پیام تاریخی ایشان مبنی بر اعلام روز قدس این بود که نور امید در دل مردم فلسطین و مبارزان فلسطینی روشن شد.

مقیمی ادامه داد: در شرایط کنونی راهی جز مبارزه مسلحانه با رژیم غاصب و اشغالگر اسرائیل وجود ندارد و این رژیم جعلی به‌عنوان پایگاه اصلی آمریکا در منطقه برای همه شناخته شده است.

وی خیانت کشورهای عربی منطقه به سرکردگی آل سعود را یکی دلایل جنایت‌های اسرائیل و داعش عنوان کرد و ادامه داد: با وجود تلاش‌های مبارزان فلسطینی و حزب‌الله در راه مبارزه با اشغالگران قدس شریف، اما می‌بینیم که حکام سرسپرده آمریکا با کمک‌های مالی خود به رژیم صهیونیستی و داعش موجب ناکام ماندن مبارزه جهادگران می‌شوند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس اقدامات خیانت‌بار سران آل سعود را سبب امن شدن اسرائیل دانست و اضافه کرد: باوجود همه این جنایت‌ها روز قدس ابعاد جهانی پیدا کرده است و خودباوری نیروهای مبارز فلسطینی که حاصل اندیشه امام خمینی (ره) و رهنمودهای امام خامنه‌ای است باعث شد تا ارتش پنجم دنیا در مقابل گروه کوچک حزب‌الله ناتوان و مغلوب ظاهر شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: ما به‌دنبال مذاکره‌ای هستیم که عزت ملت ایران را حفظ کند، خطوط قرمزی که توسط رهبر معظم انقلاب ترسیم شده است، رعایت شود و حمایت مجلس از تیم مذاکره‎کننده هسته‌ای نیز مطالبه همه نمایندگان است.

مقیمی بالاترین کمک توافق هسته‌ای به اقتصاد ایران را 20 درصد اعلام کرد و گفت: از مسئولان می‌خواهم تا همه چیز را به مذاکرات گره نزنند و از تیم مذاکره‎کننده هسته‌ای تقاضا دارم هرجا که دیدند طرف مذاکره‎کننده غربی زیاده‌خواهی می‌کند و زور و تهدید وجود دارد، با شجاعت میز مذاکره را ترک کرده و صحنه را به‎دست بسیجیان بسپارند.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : هر جا در مذاکره زور و تهدید وجود داشت صحنه را به‌دست بسیجیان بسپارید

هر جا در مذاکره زور و تهدید وجود داشت صحنه را به‌دست بسیجیان بسپارید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS