امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 14:45:25
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22195

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 18:22

نماینده چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس:

زیر بار زیاده‌خواهی طرف غربی نمی‌رویم/تحریم‌ها بر ملت ایران اثری ندارد

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت گفت: ما با آغاز مذاکره ثابت کردیم اهل تعامل هستیم، اما هیچ‌گاه زیاده‌خواهی را قبول نمی‌کنیم.

جویباران ـبه گزارش بلاغ

 

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه قدس میعادگاه پیامبران است، اظهار کرد: با وجود اینکه 2 هزار و 700 سال قبل از میلادU اعراب در فلسطین سکونت داشتند، امروز بیش از 4 میلیون فلسطینی در بدترین وضعیت ممکن در این کشور زندگی می‌کنند.

وی افزود: البته آرزوی رژیم صهیونیستی تصرف نیل تا فرات است، اما در برابر جنبش شهادت‌طلبانه انتفاضه و مقاومت فلسطینیان متوقف شده‌ است.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 36 سال از اعلام روز قدس می‌گذرد، خاطرنشان کرد: در طی این سال‌ها، رژیم صهیونیستی هر روز در انجام جنایت علیه مردم مظلوم فلسطین بی‌پرواتر می‌شود، البته در مقابل، دیدگاه اسرائیل‌ستیزی نیز در جهان رو به گسترش است.

احمدی لاشکی اضافه کرد: امام خمینی(ره) اعتقاد داشت که انقلاب اسلامی ایران و انقلاب مردم فلسطین از هم جدا نیست.

وی با بیان اینکه امام راحل به‌خاطر فلسطین زندانی و تبعید شد، تصریح کرد: امام با این کار خود مسأله فلسطین را از یک موضوع عربی به موضوعی جهانی تبدیل کرد.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس با تأکید بر اینکه روز قدس تنها به فلسطین اختصاص ندارد، گفت: این روز، روز مقابله همه مستضعفین در برابر مستکبرین و نماد نفرت جهانیان از تمامی مظاهر صهیونیستی است و این همان دیدگاه امام است.

این نماینده مجلس یادآور شد: هدف مهم اسرائیل ایجاد جنگ و شکاف بین مسلمانان است اما امروز در موضع ضعف قرار دارد و در تمام جنگ‌هایی که آغاز کرده، شکست خورده است.

احمدی لاشکی به مذاکرات هسته‌ای ایران با 5+1 اشاره و خاطرنشان کرد: ما با آغاز مذاکره ثابت کردیم اهل تعامل هستیم اما هیچ‌گاه زیاده‌خواهی را قبول نمی‌کنیم.

وی لغو یک‌باره حریم‌ها را برای اجرای توافقات لازم دانست و تأکید کرد: برای دستیابی به فناوری‌های نظامی جدید، شهدای زیادی تقدیم کردیم و دولت و ملت اجازه بازرسی از اماکن را نمی‌دهد.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس اذعان کرد: مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای هم با هدف شناسایی و ترور آنان است.

احمدی لاشکی در پایان با بیان اینکه تحریم‌ها اثری بر ملت ایران ندارد، گفت: رتبه نخست تولید علم در منطقه و رتبه 16 در جهان، دست‌یابی به علوم نانو، سلول‌های بنیادی، شبیه‌سازی، ماهواره‌های فضایی و انرژی هسته‌ای، همه در دوران تحریم به دست آمده است.

/3004

دیدگاه شما در مورد : زیر بار زیاده‌خواهی طرف غربی نمی‌رویم/تحریم‌ها بر ملت ایران اثری ندارد

زیر بار زیاده‌خواهی طرف غربی نمی‌رویم/تحریم‌ها بر ملت ایران اثری ندارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS