امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 01:35:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22182

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 09:08

خبر فوری رسانه نزدیک به خاندان سعودی از تحولات این خانواده/

احتمال زخمی و یا کشته شدن شاهزاده قدرت طلب سعودی در حمله موشکی یمن به پایگاه السلیل

خبرهای ضدونقیضی از احتمال برکناری محمدبن سلمان از پست های جانشین ولیعهدی پادشاه و وزارت دفاع عربستان و انتخاب متعب بن عبدالله بن عبدالعزیز به جای وی وجود دارد.

جویباران ـرجانیوز:ب

پایگاه اینترنتی میدل ایست پانوراما که وابسته به مجموعه رسانه ای نزدیک به خاندان حاکم سعودی است، از احتمال زخمی شدن و یا کشته شدن محمد بن سلمان بر اثر حمله موشکی یمن به پایگاه السلیل عربستان خبر داده و عنوان کرده است که خاندان سعودی به دنبال جایگزینی برای وی در دو پست مهم وزارت دفاع و نیابت ولیعهدی عربستان سعودی است.

به گزارش رجانیوز، یک منبع در گارد ملی سعودی که به شخصیت های دربار نزدیک است با اعلام این خبر به میدل ایست پانوراما اعلام کرده است که رایزنی هایی بین شخصیتهای خاندان حاکم عربستان سعودی درزمینه تعیین متعب بن عبدالله بن عبدالعزیز به عنوان جانشین ولی عهد و وزیردفاع این کشور درجریان است تا خانواده آل سعود از فروپاشی مصون بماند به ویژه اینکه محمد بن سلمان فرزند پادشاه عربستان که این دو پست مهم را به عهده دارد در شرایط نامشخصی مخفی است.
 
این منبع به نقل از روزنامه لحج گفت: بزرگان رژیم آل سعود به ویژه کسانی که مخالف جنگ با یمن بودند و همچنین با وصیت عبدالعزیز پادشاه سابق برای تعیین ولیعهد و جانشین ولیعهد مخالفت می کردند، به دلیل سیاست های کودکانه پادشاه این کشور و فرزند وی از فروپاشی خاندان آل سعود نگران هستند.
 
این منبع افزود: مقامات رژیم آل سعود مجبور شدند این تصمیم را بگیرند زیرا پس از زخمی شدن محمد بن سلمان وزیر دفاع عربستان بر اثر اصابت موشک به پایگاه السلیل ریاض احتمال کشته شدن وی نیز وجود دارد.
این در حالی است که پیش از این نیز فرمانده نیروی هوایی عربستان سعودی در حمله موشکی به یکی دیگر از پایگاه های این کشور کشته شد، که رسانه های سعودی سعی در کتمان و سانسور اخبار آن کردند.
مجموعه رسانه ای میدل ایست، شبکه های تلویزیونی و رسانه ای وابسته به خاندان آل سعود از جمله ام بی سی و العربیه را اداره می کند.

3004

دیدگاه شما در مورد : احتمال زخمی و یا کشته شدن شاهزاده قدرت طلب سعودی در حمله موشکی یمن به پایگاه السلیل

احتمال زخمی و یا کشته شدن شاهزاده قدرت طلب سعودی در حمله موشکی یمن به پایگاه السلیل

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS