امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 06:00:20
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22156

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 07:43

رفتار عربستان مایه شرم جهان اسلام است

معاون عربی آفریقای وزارت خارجه گفت: رفتار جنگی عربستان به عنوان كشوری اسلامي عليه زنان و كودكان مسلمان يمنی يادآور رفتار صهيونيست‌ها در غزه است و اين مايه شرمساری جهان اسلام و جهان عرب است.

جویباران ـرجانیوز:ب

حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان، در گفتگو با میزان، در آستانه روز قدس گفت: حمايت واقعي از فلسطين و مبارزه با تروريسم دو عنصر كليدی در مسير تقويت همكاری‌هاي فزاينده منطقه‌ای به شمار می‌رود.

وی افزود: فلسطين مسئله اول جهان اسلام است و در صورت وحدت جهان اسلام، تروريسم و صهيونيسم در آينده منطقه جايی نخواهند داشت.

داعش و اسرائیل؛ دو روی یک سکه‌

معاون عربی آفریقای وزارت خارجه اظهار کرد: داعش و اسرائيل دو روی يك سكه‌اند و رژيم صهيونيستی حامی و برنده اصلی اقدامات تروريستی و تخريبی گروهك تروريستی داعش در منطقه به شمار می‌رود.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: امروز ماموريت اصلی جريانات افراطی و تروريستی، نابودی محور مقاومت عليه رژيم صهيونيستی و غارت سرمايه كشورهای اسلامی است.

وی تصریح کرد: رفتار دوگانه آمريكا و غرب در استفاده ابزاری از تروريسم، عامل تقويت جنايات تل آويو و نا امنی بيشتر منطقه به شمار می‌رود.

معاون عربی آفریقای وزارت خارجه افزود: حمايت پنهان برخی دستگاه‌های امنيتی خارجی و منطقه از تروريسم صرفا در راستای تحقق آمال رژيم صهيونيستی و در جهت تخريب اموال و نواميس مسلمين است.

رفتار جنگی عربستان مایه شرم جهان اسلام و عرب

امیرعبداللهیان اظهار کرد: رفتار جنگی عربستان به عنوان كشوری اسلامي عليه زنان و كودكان مسلمان يمنی يادآور رفتار صهيونيست ها در غزه است و اين مايه شرمساری جهان اسلام و جهان عرب است.

معاون عربی آفریقای وزارت خارجه تاکید کرد: انتظار می‌رود عربستان با اصلاح رويكرد خود، در مسير كمك به ثبات و امن امنيت منطقه، حمايت واقعي از مردم مظلوم فلسطين، وحدت جهان اسلام و مقابله با جنايات اسراييل قدم بردارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد کرد: تهران از هرگونه اقدام سازنده سعودی استقبال می‌كند و سعود از داشتن رابطه متوازن با كشورهاي منطقه بيشتر سود خواهد برد.

 

/3004

دیدگاه شما در مورد : رفتار عربستان مایه شرم جهان اسلام است

 رفتار عربستان مایه شرم جهان اسلام است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS