امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 20:43:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22104

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 19:19

دانشگاهیان دانشگاه کشاورزی ساری:

روز قدس، اقتدار و عظمت مسلمان در برابر استکبار جهانی را به نمایش می گذارد

دانشگاهیان دانشگاه کشاورزی ساری با صدور بیانیه ای تاکید کردند: روز قدس، اقتدار و عظمت مسلمان در برابر استکبار جهانی را به نمایش می گذارد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

نگاه آزاد، دانشگاهیان دانشگاه کشاورزی ساری، با صدور بیانیه ای بر حمایت از آزادی قدس شریف تاکید کردند.

متن کامل این بیانیه ای به شرح زیر است:

بار دیگر روز جهانی قدس، روز لبیک همه مسلمانان و آزادگان جهان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی (ره) برای آزادی بیت‌المقدس فرا می‌رسد.

روز قدس، یادگار جاودانه امام خمینی (ره) برای همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان است، همانگونه که ایشان درباره این روز فرمودند:” روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است، روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرت ها فهماند که دیگر آنها نمی توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می دانم، روزی است که بایدما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم؛ و مسلمین از آن انزوایی که آنها را کشانده بودند خارج شوند، و با تمام قدرت و قوت در مقابل اجانب بایستند.”

دشمنان ایران اسلامی باید بدانند امروز نه فقط آن روز مبارک در جامعه‌ی جهانی نهادینه و در تاریخ جهان ثبت و ضبط شده است بلکه برکات و دست ‌آوردهای جهانی و منطقه‌ ای آن، یعنی اقتدار و عظمت مسلمانان در برابر استبداد جهانی یکی پس از دیگری به نمایش گذاشته می‌شود. حوادث عراق، سوریه، مصر، لبنان، بحرین، یمن، فلسطین و … به خوبی نشان می‌دهد که آن‌ ها نه تنها نتوانسته‌ اند و نمی‌توانند آتشفشان خشم امت اسلامی را خاموش و امواج خروشان نهضت اسلامی را در هم بشکنند بلکه با همه‌ی دسیسه ‌های منطقه ‌ای و جهانی قادر نبودند یاد فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف را از فکر و باور مسلمانان حذف کنند و رژیم جعلی و غاصب اسراییل را به عنوان کانون بحران منطقه، از سقوط و نابودی نجات دهند.

مردم شریف و انقلابی ایران همواره در طول سال های متمادی ندای رهبر فقید خود امام خمینی(ره) و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای را اجابت کرده و از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت می کنند. امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.

دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای ، ضمن شرکت در این حماسه از آحاد ملت شریف ایران، مسلمانان و آزادیخواهان جهان دعوت می نمایند، تا با شرکت گسترده خود در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس، یکبار دیگر مراتب انزجار خود را از اشغالگران فلسطین و قدس شریف و از سیاست های رژیم صهیونیستی و در هویت سازی جعلی برای قدس شریف و مسجد الاقصی اعلام نمایند.

/3004

دیدگاه شما در مورد : روز قدس، اقتدار و عظمت مسلمان در برابر استکبار جهانی را به نمایش می گذارد

روز قدس، اقتدار و عظمت مسلمان در برابر استکبار جهانی را به نمایش می گذارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS