امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 01:15:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 22102

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 19:11

كل كل ساده‌ی عليخانی طوفان به پاكرد

بیست و دومین روز از ماه مبارك رمضان، «ماه عسل» با دعوت از مستندساز جنجالی در ثانیه های پر شان و منزلت، میهمان خانه های روزه داران شد.

جویباران ـبه گزارش خبرنگار بلاغ،

شب گذشته در بیست و دومین روز از ماه مبارك رمضان «ماه عسل» در ثانیه های پر شان و منزلت، میهمان خانه های روزه داران شد.


علیخانی پس از احوالپرسی گفت: من با اینكه اعتماد به نفس و حتی در جاهایی اعتماد به سقف دارم آن هم نه به وجود خودم بلكه به پشتوانه ی نگاههای شما به قاب «ماه عسل» و مهمانهایش، اما فك و دندان من و همكارانم ازبین رفته چرا كه ما یك خواهشی از شما كردیم و به واسطه ی آن طوفانی به پاشد از این همه معرفت حیرت كردیم. این موضوع از یك كل كل ساده شروع شد از آنجایی كه عقیل هشت ساله مهمان «ماه عسل» سرپرستی خانواده خود را برعهده داشت. بنابراین بعد از آن برنامه، برای كمیته امداد شاخ و شانه كشیدیم كه چرا كمك نمی كنید و در این كل كل آنها ٢٧٠هزار پرونده كودك بی سرپرست به ما نشان دادند كه به برجكمان خورد.

اما از شب گذشته تا به این لحظه ٨٠هزار نفر برای حمایت از كودكان بی سرپرست و ناتوان اعلام آمادگی كردند. كه در این میان اسم افرادی چون نیوشاضیغمی،حمید گودرزی، برزو ارجمند، روناك یونسی، محسن افشانی، سیاوش خیرآبی و سمانه پاكدل به چشم می خورد.

بعد از پخش آیتم روز گذشته، عباس لاجوردی مستند ساز در قاب «ماه عسل» نشست تا روایتگر قصه ی مهیج، پیچیده و جذاب خود باشد.

این مستند ساز به دلیل اهانت های متعدد به پیامبر اسلام تصمیم به ساخت مستندی دراین باره می گیرد به همین منظور برای تهیه ی این مستند به آمریكا سفر می كند تا با تری جونز كشیش كلیسای فلوریدا كه با افكار سیاسی در یازده سپتامبر اقدام به قرآن سوزی كرده مصاحبه ای داشته باشد و یك سوال مهم از او بپرسد برای همین در كمال ناامیدی در  روز دوم سفرش این كشیش را در خیابان های نیویوك می بیند و از او می پرسد قرآن خوانده ای؟ كه با پاسخ نه او مواجه می شود. بخش های از این مستند و پرسش و پاسخ آن در «ماه عسل»پخش شد.

این مستند ساز عنوان كرد: وقتی در آمریكا امكان مصاحبه با تری جونز فراهم نمی شد دلم لرزید و با خود گفتم یا رسول الله آمده ام تا دینت را كمك كنم اگر صلاح است یاری ام كن كه تری جونز را در كمال ناباوری در نیویورك دیدم و با آن پاسخ فهمیدم كه حركت او از روی جهالت و نادانی بوده است.

این مستند ساز برای تكمیل مستندش به دانمارك می رود و با كورت وستورگارد كاریكاتوریست دانماركی ضد اسلام  كه نخستین كاریكاتورهای موهن علیه مقدسات مسلمانان وحضرت رسول را كشیده، مصاحبه می كند.

لاجوردی در خصوص این مصاحبه عنوان كرد: هماهنگی با فردی كه شبیه سلمان رشدی زندگی می كند غیر ممكن بود و بعد رو به علیخانی گفت: ببینید شما می توانید با سلمان رشدی ملاقات كنید؟ علیخانی خندیدو گفت: بگذارید بعد از برنامه باهاش تماس بگیرم ببینم چی میشه و بعد خودش از حرفش خنده اش گرفت و افزود: فردا یك سری از رسانه ها تیتر می زنند ارتباط احسان علیخانی با سلمان رشدی.

سپس مستندی هم از این مصاحبه در برنامه پخش شد.

این مستند ساز در پایان عنوان كرد: صهیونیست ها علیه ایران برنامه ریزی می كنند و هدفشان این است كه غرب را در مقابل ایران قرار دهند با ساخت این مستند بخشی از حقایق را به تصویر كشیدم.

در بخش بعدی دو نفر از دوستان و همسر و فرزنداین مستندساز هم در برنامه حضور یافتند.

علیخانی در پایان خاطر نشان كرد: تعداد حامیان تا الان به ١٢۰هزار نفر رسید . آخرین شب قدر است در زندگی روزمره زیاد پشت صف های الكی ایستادیم. امشب تخفیف صددرصدی است یك شب امتحان كنید و از خالق بخواهید./آ

/3004

دیدگاه شما در مورد : كل كل ساده‌ی عليخانی طوفان به پاكرد

كل كل ساده‌ی عليخانی طوفان به پاكرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS